Субота, 25 Травня, 2024

В Одесі починають відкриватися пункти обігріву

Вже декілька днів Україною просуваються морози. Щоб захиститись від несприятливих погодних умов та пережити їх без загрози здоров’ю, потрібно виконувати прописні істини, що кожен з нас знає з дитинства. Треба тепло одягатися, приділяючи увагу захисту кінцівок та дихальних шляхів; пити теплі напої; їсти більш калорійну їжу. Більше подробиць тут odessa-future.com.ua.

Проте є менш захищений прошарок людей, для яких зимові коливання температури можуть виявитись фатальними. Для знедолених людей в Одесі почали відкриватися пункти обігріву. Одним з перших відкрився пункт обігріву на Куликовому полі, поруч знаходиться залізничний вокзал, автостанція та ринок “Привоз”, тож ця локація має найбільший попит.

Члени волонтерської організації розмістили великі намети, та увімкнули в них обігрівачі.  Люди, що потребують, зможуть двічі на день отримувати тут гарячу їжу, чай та прихисток. У разі необхідності, тут же надають медичну допомогу.

Наразі пункти обігріву розгортають також по адресах: вул.Глушка,32; вул. Марсельська,20, та у сквері Георгія Гамова (вул.Мельницька).

За несприятливих погодних умов, особливо цінними стають виявлення людяності. Тому, побачив зараз на вулиці, що хтось лежить на землі чи здається непритомним, не проходьте мимо. Незважаючи на те – твереза ця людина, або на підпитку, тривале знаходження на морозі може мати фатальні наслідки.

Слід пам’ятати, що вживання алкоголю лише на деякий малий час дає відчуття тепла, та дія ця оманлива. Алкоголь розширює судини, внаслідок чого відбувається швидке падіння температури.

Якщо з вами, або кимось поряд таки сталося переохолодження, необхідно обов’язково дотримуватись чіткого алгоритму дій:

  • За можливості знайти тепле приміщення
  • Одягати теплі сухі речі
  • При обігріві у воді – поступово піднімати її температуру з 20 до 40 °C
  • Випити теплий солодкий чай, або з’їсти гарячу їжу
  • Спостерігати за станом здоров’я, у разі різких змін – викликати лікаря.

В пунктах обігріву, відкритих у нашому місті, може обігрітись та отримати гарячий чай кожен, хто має в цьому потребу. Бережіть себе та своїх близьких.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.