Середа, 29 Травня, 2024

У міськраді пояснили, як отримати “пакет малюка”

Що таке “пакет малюка” та як його отримати в Одесі. Далі на  odessa-future.com.ua.

У профільному департаменті уточнюють, що так званий пакет малюка полягає в додатковій допомозі, що надається державою за того самого малюка. У цій ситуації жодні інші виплати, отримані з тієї ж причини, не враховуються.

В Україні «пакета малюка» можна отримати в одному з двох варіантів: у вигляді одержання натурального продукту, який можна замінити грошовим еквівалентом його вартості.

Роз’яснювальні заходи проводяться з огляду на те, що Кабмін країни затвердив наприкінці минулого року спрощення механізмів надання «пакету малюка» та виплати грошової компенсації його вартості. Щоб це зробити, батьки не мають паперової довідки у разі неодержання ними одноразової натуральної допомоги в закладах охорони здоров’я.

Важливим моментом є те, що отримані гроші батьки можуть використовувати для покупки дитячого інвентарю або в магазинах або через інтернет. Список суб’єктів інтернет-діяльності розміщено на сайті Міністерства соціальної політики.

Потрібно пам’ятати, насамперед чиновникам, що отримання державної допомоги, про яку йдеться вище, не обмежує громадян у правах на отримання інших соціальних виплат, передбачених відповідними документами, незалежно від розміру допомоги. Розмір компенсації “пакета малюка” – 6,3 тисячі гривень і може бути оформлений батьками строго за місцем проживання.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.