Середа, 29 Травня, 2024

Ремонт Деволанівського майже закінчили, але до кінця все доводити не поспішають: у чому причина?

Одеський Деволанівський узвіз протягом багатьох років викликав чимало обурень щодо свого стану. Розгляд одеською владою цього питання не раз ініціювали одесити, а також безпосередньо жителі самого узвозу. І їх, нарешті, почули, та почали ремонтні роботи. Далі на odessa-future.

На сьогоднішній день, проведення капітального ремонту на території Деволанівського узвозу, який розпочали до кінця 2020-го, вже практично завершено.

Наразі вже закінчено процес реконструкції, який поширився на дореволюційні зливові колектори. Також була облаштована залізобетонна подушка над місцем, де розташована проїжджа частина. Але фінальна точка у ремонтних роботах, мабуть, буде поставлена ​​ще не скоро.

Докладніше про причину цього, і які побоювання бентежать одеських чиновників, – у нашому сьогоднішньому матеріалі з посиланням на dumskaya.net.

Причина побоювань

За словами Петра Обухова, який очолює транспортну комісію при міськраді, укладання верхнього шару дороги поки що не проводитиметься. Це відбудеться після того, як будуть відновлені споруди, що обрушилися, та які розташовані неподалік.

Депутат вважає це цілком логічним – міська влада побоюється того, що може повторитися ситуація, яка мала місце рік тому, коли на свіжовідремонтовану мостову споруду Коцебу (на що пішло п’ятдесят мільйонів гривень) стали сипатися уламки з будівлі, яка майже зруйнувалася.

Слова підрядника

Компанія-підрядник підтвердила ці відомості та зазначила, що у подібній ситуації багато залежить виключно від того, що запланувала міська влада.

Так, за словами представника організації, ними було відреконструйовано зливову каналізацію, яку було прокладено ще в дев’ятнадцятому столітті. Фактично була прокладена нова труба, матеріалом якої є пластикова стрічка, тому сильні дощі вже не становлять небезпеки.

Аспект, представлений дорожнім покриттям, також викликає переживання – у двохсотміліметрової армованої подушки є потенціал витримати навантаження від будь-якого виду будтехніки.

Відповідно до проекту, на верхньому шарі слід укласти бруківку, що компанія готова зробити будь-якої миті. Проте остаточне рішення за замовником. Якщо управління з капітального будівництва, транспортний департамент та депутатська комісія ухвалять рішення про те, що треба почекати, то так і буде. Крім того, оплата виділяється суто за кожну виконану роботу.

Нагадуємо, літо 2020-го ознаменувалося тим, що переможцем тендеру щодо реконструкційних робіт на вулиці виявилася компанія, яка має відношення до мера Геннадія Труханова. Тоді йшлося лише про те, щоб провести дорожні роботи та замінити комунікації, адже власниками зруйнованих будівель є приватні особи, тому виділяти на них гроші з бюджету неможливо.

У грудні 2020-го консультативною комісією при Держінспекції, яка відповідає за архітектурно-будівельний контроль, було видано дозвільні документи на те, щоб проводити капітальні ремонтні роботи на території Деволанівського узвозу.

Фото: dumskaya.net

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.