Середа, 29 Травня, 2024

Одеський санаторій прикордонників можуть забудувати багатоповерхівками

І ти, санаторій “Аркадія”? Таке питання сьогодні напрошується у зв’язку із нещодавньою інформацією, яка з’явилася у ЗМІ. За попередніми даними, заклад, в якому поправляють своє здоров’я та фізичний стан вартові рубежів Батьківщини, її прикордонники, опинився під загрозою закриття. Його територія, розташована в ласій курортній зоні, вже стала предметом інтересів забудовників. Далі на odessa-future.com.ua.

На тлі різкого зменшення ареалів для створення багатоповерхових будинків компанії шукають будь-який шматок землі, щоб що-небудь побудувати, читай – заробити знову. У таких поривах вони не зупиняються ні перед чим. Тут неважливо, чи це стратегічний об’єкт чи якась занедбана територія.

Адміністрація Держприкордонслужби просить передати ділянку 5,8 гектара у постійне користування нібито для реконструкції та ремонту старого фонду.

За діючими нормами та правилами, постійне користування не означає подальшої забудови ділянки. Проте у міськраді та обладміністрації вже неодноразово свідомо порушували законодавство.

За повідомленням зазначеного ЗМІ, низка депутатів побоюється, що ухвалення позитивного рішення призведе до зміни цільового призначення території – надання медико-профілактичних послуг військовослужбовцям. А після цього Держприкордонслужба займеться спільно з інвесторами забудовою тієї скромної частини зеленої зони, яка залишилася на Гагарінського плато, і, мабуть, дуже заважає комусь.

Варто визнати, що знищення санаторіїв та подальше “освоєння” їхніх територій – гостра проблема сьогоднішньої Одеси. Близько року тому керівництво міста дало “добро” на забудову території санаторію “Мирний” (8-ма станція Вел. Фонтану).

Прикладом уже поточного року стала передача ділянки на вулиці Дмитра Донського, 7 під 11-поверховий будинок, де планують створити пансіонат.

Випадок із санаторієм прикордонників – складніший. У квітні минулого року сесія міськради відмовилася підтримати проєкт землеустрою через можливу забудову території.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.