Середа, 29 Травня, 2024

Одеса презентувала проєкт на “Експо-2030”

У ході засідань Генеральної асамблеї Міжнародного бюро виставок українська сторона представила проєкт свого бачення всесвітнього форуму Експо-2030, на проведення якого, як повідомлялося раніше, претендує Одеса. Наше місто подало заявку на проведення заходу одним із перших. Поки що це була відеоверсія. Далі на odessa-future.

Зустрічі на високому міждержавному рівні, проведені у формі лайф-стриму, зібрали до нього представників дипломатичних корпусів 170 країн світу.

Що являє собою показаний відеопродукт

Рекламний проєкт, створений у рамках конкурсу, отримав гучну назву “Відродження, технології, майбутнє”. Його присвячено здатності змінити людство на краще за допомогою інформаційних технологій.

На початку презентації з’являється вітання трьома мовами: українською (привіт), французькою (bonjour) та івритом, хоча й у латинській транскрипції (shalom). Якщо побажати, то можна побачити логіку. Українська мова взята як державна, французька, оскільки штаб-квартира Міжнародного бюро розташована у столиці Франції в Парижі. Ну, а іврит обраний, зважаючи на все, через те, що Одеса стала звучати у світовому просторі, завдяки багато в чому представникам єврейської національності. Щобільше, багато одеських євреїв стали знаменитими за межами міста. До таких особистостей можна цілком віднести сімейство Сітроен.

Автори повідомляють глядачам, що Одеса – будинок для 130 національностей. Також повідомляється, що Одеса існує протягом багатьох століть, була знайома з греками. Проте підпис із таким змістом чомусь частково вміщено під пам’ятником герцогу Рішельє, хоча він греком не був. “Я зберігаю минуле і виховую майбутнє”. Корпус відеопроєкту супроводжується короткими титрами французькою мовою.

Якими будуть наступні кроки

Отже, Одеса, а з нею Україна, зробила другий крок на шляху до отримання права провести престижний всесвітній форум. Але місто не готове приймати форум такого ґатунку. В Одесі мало нормальних доріг, вимагають неабияких вкладень упорядкування інженерних комунікацій. Тріщать по швах численні будинки як в історичному центрі, так і в кварталах, які знаходяться в безпосередній близькості.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.