Четвер, 30 Травня, 2024

Новий формат прибирання одеських вулиць : почали з Черемушок

У нашому місті проходить тестування нового прийому, відповідно до якого запровадять практику комплексного прибирання Одеси, пише odessa-future.com.ua.

Так, 18-го січня, працівниками одного з комунальних підприємств у районі Черемушок було продемонстровано, яким чином відтепер наводитиметься порядок у дворовій території та міжкварталлі.

Докладніше про те, як будуть проводитися згадані роботи, ким, що саме робитиметься, чого ще, крім дворів, торкнеться цей процес, і до якого терміну комунальники планують повністю очистити наше місто, – у нашому сьогоднішньому матеріалі, з посиланням на odessa-life.od.ua.

Територія одеських вулиць забиратиметься мобільними комунальними групами

Департамент з міського господарства міськради зазначає, що унікальність становить такий аспект, – спеціально визначеною групою, до якої увійшли працівники різних комунальних організацій, на дворовій території проводиться комплекс робіт, який, наприклад, проявляється у демонтажі конструкції, що має нелегальну установку (вона може бути представлена ​​бетонним блоком, юніпаркером, лежачим поліцейським), винесення шин автомобілів, підрізування зелених насаджень, перевірки зовнішнього освітлення та збирання відходів.

Буде розпочато перевірку легальності гаражних будівель

Віце-мером в особі Дмитра Жемана було додано, що у паралелі із зазначеним процесом проводитимуть інвентаризацію, яка поширюватиметься на дитячі майданчики, сміттєві контейнери, гаражі, зелені насадження тощо.

Так, за словами чиновника, гаражні будівлі перевірятимуться на легальність установки.Ті, хто має документацію, зобов’язані будуть провести підписання угод щодо прибирання територій, а у разі незаконної установки, тоді йтиметься про те, щоб провести демонтаж. На ділянці, що звільнилася, пройде облаштування парковок для одеситів, які живуть у дворі.

Після завершення комплексу прибирань проведуть протокольне оформлення, відповідно до якого буде призначено фірму, яка відповідає за чистоту за конкретною адресою.

Процес пішов

На даний момент процес комплексних робіт розпочався на території Малиновського району, який був поділений на ділянки. Роботи мобільної групи відбуватимуться щодня.

Одесу буде вичищено до того, як розпочнеться курортний сезон

За словами чиновника, за допомогою цього планують провести очищення всього міста до того, як стартує курортний сезон.

Результатом першого дня робіт стали самоскиди, переповнені автомобільними шинами, та різним сміттям з бетонними конструкціями.

Нагадаємо, що раніше Президент України Володимир Зеленський повідомив, що в плани уряду входить перетворення Одеси на головний український курорт, щоб гроші українських туристів залишалися в нашій державі. Проте для цього, за словами Володимира Олександровича, потрібно провести низку різних заходів, зокрема, облагородити фасади історичних будівель, очистити пляжі та міську територію загалом.

Фото: Фейсбук Міської ради

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.