Неділя, 23 Червня, 2024

Нова програма розвитку електротранспорту в Одесі

У планах міськради з’явилося створення нової програми, за якою в 2019 році буде розвиватися одеський електротранспорт. Ця тема активно обговорювалася на апаратній нараді, проведеній сьогодні, 18 лютого. Детальніше розповість Odessa-future.com.

Сергій Тетюхін — глава муніципального департаменту економіки — повідомив про необхідність розробки нової програми для електротранспорту через закінчення терміну попередньої програми, яка була розроблена ще в 2016 році і діяла до 2018 року. На той момент одеські трамваї і тролейбуси потребували негайного підвищення якості. На дану операцію було виділено майже півтора мільярда гривень, а чверть від цієї суми була взята з міського бюджету. Плани на ці три роки були дуже великі, так як закуповувати планували 7 трамваїв і 70 тролейбусів, так само були виділені кошти для збірки невизначеної кількості трамваїв із заниженим рівнем підлоги. На жаль, за ці три роки не вдалося повністю виконати програму, багато придбати не вдалося через складнощів у сфері фінансування.

Через те, що місто потребує постійно діючу програму для транспорту, розробляється нова, яку так само очікують проблеми з фінансуванням. Тепер же місто планує запустити 37 трамваїв із заниженою підлогою, так само Одесу очікує реконструкція трамвайних колій, яка в першу чергу буде спрямована на Пересипський міст і аж до вулиці Паустовського. Зараз усі сили зосереджені не на закупівлі транспорту, а на його збірці і поліпшенні на користь для городян. На даний момент для запуску програми електротранспорту вже були виділені 20 мільйонів євро, однак це не є повною сумою фінансування.

Очікується, що результати програми на 2019 рік впевнено підуть вгору. Прогнозуються успіхи і тверде фінансування, на яке не в 2014, не в 2010, Одеса розраховувати не могла.

Нагадаємо, що за програмою, створеною в 2010 році, Одеса не змогла виконати жодного відсотка з плану і виявилася єдиним містом України, який не вніс жодних змін в стан свого електротранспорту.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.