Неділя, 26 Травня, 2024

Дві пам’ятки архітектури хочуть віддати у розпорядження територіальної оборони

День 15 лютого відзначився двома позачерговими сесіями депутатських корпусів Одеської області та обласного центру. На порядку денному було питання уточнення бюджету на поточний рік, а також традиційне “різне”. Більше на odessa-future.com.ua.

Сесія міськради пройшла спокійно, але була відзначена закидами одних депутатів щодо колег у тому, що вони не дуже люблять Україну.

Представники всіх фракцій Міськради ухвалили спільне звернення до центральної влади про мир в Україні та єднання її громадян на тлі можливої ​​військової агресії.

Основним питанням позачергової сесії стало обговорення та ухвалення рішення про передачу двох сусідніх будівель на вулиці Канатній для потреб територіальної оборони.

Конкретні адреси будівель озвучив віцемер Олег Бриндак, який займається питаннями стану споруд цивільного захисту населення та об’єктів подвійного призначення. Як об’єкти, для яких запланований особливий статус, були запропоновані будинки за адресами: Канатна, 33 та 35.

Цими днями чиновник зазначив, що кожен власник підземних приміщень зобов’язаний чітко розуміти обставини, які сьогодні склалися, оскільки Одеса – прифронтова територія.

У будинків на Канатній вулиці особливий момент полягає в тому, що обидва об’єкти підпорядковані обласному комунальному господарству, адже раніше в них знаходився Обласний військкомат. Тобто, по суті, старовинним корпусам спробували повернути колишній статус.

Це сталося під час позачергової сесії вже Облради, хоч і не без складнощів. У відповідь на клопотання міських депутатів заступник голови обласної ради Вадим Шкаровський запропонував для потреб штабу територіальної оборони використати частину будівлі на Думській пл., 1, – в мерії. Мотивація депутата була такою, що запропоновані будівлі не пристосовані для розміщення тероборони. А для цього є більш придатні для місця.

Більшість депутатів не прислухалися до побажань віце голови облради та 45-ма голосами ухвалили рішення про передачу будівель, про які йдеться, для створення в них штабу тероборони.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.