Субота, 25 Травня, 2024

Мистецтво переїжджає, або рокірування між музеєм та Генконсульством

Музей сучасного мистецтва Одеси згортає свою культурну діяльність на вулиці Леонтовича, 5 та переїжджає до приміщень за іншою адресою, хоч і не дуже далеко. Про зміни, які чекають на шанувальників сучасного мистецтва, повідомив очільник музею Семен Кантор. Далі на odessa-future.

Вже відомо, що з початком останнього місяця року музей тимчасово припиняє свою діяльність за старою адресою, де він був прописаний протягом 9 років, а 28 листопада року поточного музею востаннє прийме там відвідувачів.

Напередодні переїзду керівник музею поділився радістю від того успіху, який музей мав упродовж останніх років, і без жалю повідомив про переїзд, оскільки зміна адреси – це, за словами С. Кантора, розвиток тим більше, що нове приміщення втричі більше за попереднє.

Треба сказати, що з переїздом музею дещо змінюється спектр його діяльності. Враховуючи те, що новою локацією одного з наймолодших одеських музеїв стане колишній завод шампанських вин, з 2022 року він стане одним з об’єктів запланованого гуманітарного проєкту, пов’язаного з культурною інновацією заводу.

Хтось втрачає, а хтось набуває.

За повідомленнями ЗМІ, до історичної будівлі, яку музей залишає, переїде дипломатична місія Турецької республіки, яка поки що займає територію на вулиці Чорноморській, у досить віддаленому куточку, на схилах неподалік парку ім. Тараса Шевченка.

Перебравшись на вулицю Леонтовича, турецькі дипломати стануть ближчими до людей – в усіх сенсах слова: ближчими до транспортних артерій і на очах, оскільки вулицею Леонтовича проходить безліч людей, особливо у дні всенародних свят.

Що стосується Музею, то його, навпаки, віддалили від потенційних відвідувачів, хоча велика їх кількість приїжджає на особистому транспорті. І в цьому теж проблема, оскільки сьогоднішній Французький бульвар і так страждає від постійних пробок, а водії – від постійних пошуків паркування. Пересічні ж громадяни зможуть дістатися до музею тільки на трамваї “п’ятірочки”.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.