Четвер, 30 Травня, 2024

Підготовка йде повним ходом: напередодні відкриття музею-квартири Жванецького

До моменту, коли буде відкрито експозицію у приміщенні музею-квартири нашого геніального земляка, залишається все менше часу. Далі на odessa-future.

У нашому сьогоднішньому матеріалі, з посиланням на 048.ua, ми докладніше розповімо про те, як йде підготовка до відкриття, що вже зроблено, а що ще робиться.

Розмова із мером

На одній із останніх робочих нарад одеському міському голові Геннадію Труханову вдалося поспілкуватися з представниками будівельної бригади, яка виконує ремонтні роботи у квартирі відомого одесита, а також з мешканцями двору.

Що зроблено?

На даний момент добіг кінця етап робіт, за допомогою яких було скоєно зміцнення щодо фундаменту і приміщень, що відносяться до двоповерхової споруди. Також замінили покрівлю та розвели всі комунікації зі слаботочними мережами.

Що робиться зараз?

Тепер робітники перейшли до виконання внутрішніх оздоблювальних робіт на території другого поверху, після закінчення яких розпочнеться відновлення веранди, котра була улюбленим місцем роботи Михайла Михайловича.

Крім цього, впорядковується дворова територія, – завершили санітарну підрізку дерев та плиткове мощення. Залишилося зовсім недовго до того, як там буде встановлено діючу водорозбірну колонку, як у найкращих традиціях старовинних одеських дворів.

Така ініціатива була висунута тими, хто безпосередньо реалізовує проект та одеситами, які мешкають у дворі.

Швидке завершення та перехід до другого етапу

За словами Геннадія Труханова, здійснення ремонтних робіт триває відповідно до графіку. У паралелі із нею реставрують предмети меблів. Музей дозволить відновити атмосферу, яка панувала у квартирі тридцять років тому, у період життя та роботи нашого Михайла Михайловича. Першу частину робіт планується завершити до дня, коли народився Михайло Жванецький.

Друга частина складатиметься в оздобленні приміщень на першому поверсі, який стане місцем розміщення сувенірного магазину.

Фото: 048.ua

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.