Середа, 29 Травня, 2024

Дропшиппінг чи гурт: що краще?

Дуже часто в соціальних мережах ми стикаємося з постами про те, що люди шукають додатковий заробіток. В основному — це жінки в декретній відпустці, студенти або просто люди, які тимчасово не можуть знайти постійну роботу. Правда є і такі, хто хоче просто працювати вдома. Сьогодні ми розповімо про те, як купити взуття гуртом і що таке робота по дропшиппінгу.

Для початку — що таке дропшиппінг і гурт? Перше питання, яке виникає у всіх. Dropshipping – це прямі постачання, а ви є посередником між постачальником і своїм клієнтом. Принцип роботи розповімо трохи нижче.

Гурт — це викуп всієї розмірної сітки товару з метою подальшого продажу.

женские ботинки

З чого почати?

Відкриття свого бізнесу у сфері продажів взуття (і не тільки) складається з декількох етапів. При цьому не важливо ким ви будете — посередником або постачальником.

  1. Пошук для дропшіппінгу взуття постачальник або гуртової компанії. Важливий етап для новачків, адже надійний постачальник невіддільна (частина/ознака) вашого майбутнього бізнесу. Необхідно все ретельно вивчити (умови викупу, співпраці, перегляд асортименту, відгуки) і приступати до наступного кроку;
  2. Створення торгового майданчика в соціальних мережах, торгових сайтах або створення особистого інтернет-магазину. Правильне і грамотне оформлення допоможе вам надалі підіймати бізнес на нові висоти;
  3. Закупівля товару / вивантаження фото на торговельний майданчик. Якщо ви вибрали стати постачальником — необхідно вибрати категорію товару, який будете продавати та викупити вподобані моделі: жіночі або чоловічі кросівки гуртом, черевики, туфлі й т.д. Якщо ви посередник — завантажуєте просто фотографії взуття на свій сайт, копіюєте опис (розміри, сітка, матеріал) і ставите свою ціну;
  4. Приступаєте до роботи. На цьому етапі ви самі вирішуєте як просувати вашу сторінку або сайт, купувати чи не купувати рекламу, шукайте потенційних клієнтів і починаєте роботу.

мужские кроссовки

Які переваги гуртової торгівлі та по дропшиппінгу? 

Гурт:
 

  • Ви можете побачити, помацати й оцінити товар перед продажем, а ваші клієнти перед покупкою;
  • Ви самі вирішуєте коли і який транспортною компанією відправляти товар;
  • Можливість відкрити магазин або невеликий контейнер.

Дропшиппінг:
 

  • Не потрібно витрачати гроші на закупівлю товару;
  • Не потрібно самому відправляти;
  • Не потрібно нікому платити за оренду, роботу кур’єра і так далі.

По суті, в роботі по системі дропшиппінг вам взагалі не потрібно ні за що платити, хіба що за рекламу для просування сторінки та для охоплення клієнтів. Зарплата — це різниця між ціною постачальника і вашої націнкою. Суть проста: виставили товар, взяли замовлення, взяли оплату, передали постачальнику і все.

Obuff.ua – це не тільки надійність, але і гарантія відмінної якості взуття, вигідні умови гуртовим покупцям і дропшипперам і приємні знижки постійним покупцям.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.