Середа, 29 Травня, 2024

Хаджибейський скидний канал реконструюють за двісті тридцять мільйонів

За останні півроку територія Хаджибейського лиману та тамтешньої дамби практично зайняла позицію “порядку денного”. Причому, ця тема турбувала не тільки пересічних одеситів (як це часто буває), але й й торкнулася чиновників, які також стали перейматися цим, доволі важливим, питанням. Більше на сайті odessa-future.com.ua.

Наприкінці літа активно обговорювалося питання щодо того, що з дамбою потрібно терміново щось робити, а саме – проводити відповідні та необхідні ремонтні роботи. За підсумками тривалих обговорень та дискусій, одеським мером все ж таки були підписані документи про виділення грошей на ці цілі. Тільки цю тему було закрито, як виникли побоювання щодо того, що дамба може прорвати та затопити територію міста. Тоді зайнялися питанням формування спеціальних бригад на випадок аварії. Коли сформували бригади, – постала нова проблема. Цього разу справа стосується скидного каналу, місцем розташування якого є Хаджибейський лиман.

Так, в Одеській міській раді готові виділити двісті тридцять мільйонів гривень на реконструкцію скидного каналу на Хаджибейському лимані.

Докладніше про те, які терміни подання підрядниками своїх пропозицій, які роботи необхідно провести і що ще входить до найближчих планів нашої одеської мерії, – у нашому сьогоднішньому матеріалі, з посиланням на 8News.

Визначено чіткі дати для потенційних підрядників

Щодо цього об’єкту вже оголосили тендер – потенційні підрядники можуть надсилати свої пропозиції до 6-го січня, а процедура самого аукціону буде проведена 11-го лютого.

Обсяг запланованих робіт

Відповідно до тендерних документів, ця чимала сума має бути використана для демонтажу дорожнього покриття, проведення земельних робіт, оновлення трубопроводу від зони лиману до місця, де розташована одеська каналізаційна станція та повторний постил асфальту. Крім цього, на робітників покладається обов’язок щодо організації водовипуску та встановлення рибозахисних споруд.

Це ще не все

Паралельно цьому, у міськраді є плани реконструкції аварійного скидання води, яке виробляє каналізаційно-насосна станція на Хаджибейській дамбі в Чорне море. Процедура проведення робіт оцінюється у чотириста двадцять три з половиною мільйони гривень.

Не варто забувати про дамбу

Також у міському управлінні з капітального будівництва зайняті пошуком підрядників для того, щоб провести капітальний ремонт та стабілізацію аварійних зон там, де розташована Хаджибейська дамба. Весь обсяг робіт було оцінено у двадцять сім мільйонів гривень.

“Справи минулих днів…”

Нагадуємо, що на початку осені поточного року одеським міським головою Геннадієм Трухановим було підписано розпорядчі документи щодо того, щоб міський природоохоронний фонд виділив чотири з половиною мільйони гривень для того, щоб відремонтувати дві насосні станції дамби. На випадок, якщо вона прорве, в Одесі сформували ремонтні бригади (у кількості сорока восьми штук, до яких входять шістсот тридцять осіб).

Фото: 8News

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.