Середа, 29 Травня, 2024

“Велика реставрація” повним ходом: Одеський музей Західно-Східного мистецтв вивозить фонди

У ході запланованих реставраційних робіт щодо архітектурної пам’ятки у вигляді палацової споруди Абази, на проведення яких державою буде виділено суму сімдесят вісім мільйонів сімсот вісімдесят вісім тисяч гривень, із споруди будуть вивезені фонди, що належать розташованому там Одеському музею Західно-Східного мистецтв.

Докладніше про це у нашому сьогоднішньому матеріалі на odessa-future з посиланням на dumskaya.net.

Йде процес обстеження

Одним із художників-реставраторів, Іллею Поляковим, було відзначено, що Національному науково-дослідному реставраційному центру, а точніше його одеській філії, доручили зайнятися процесом обстеження стану експонатів, з яких складається музейна експозиція, перш ніж транспортувати їх у нове приміщення.

Ретельна фіксація

На час, доки у споруді проводитимуться реставраційні роботи, вся музейна експозиція буде переміщена зі сховищ, де вона постійно зберігається у нове місце зберігання. На колектив, представлений художниками-реставраторами покладено обов’язок фіксації того стану, в якому знаходяться експонати та черговість, відповідно до якої проводиться планова консерваційно-реставраційна робота.

Нагадаємо, відповідно до згаданої державної програми, реставраційний процес стосуватиметься не лише національної архітектурної пам’ятки, представленої палацовою спорудою Абази, а й Одеської художнього музею, а також Одеської філармонії.

Тендери щодо цих знаменитих одеських будівель уже були проведені, підрядники визначені, і зараз у кожному з них починається безпосереднє виконання намічених та запланованих робіт, внаслідок яких кожна зі згаданих споруд має оновитися та набути свіжішого, доглянутого вигляду.

Фото: dumskaya.net

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.