Неділя, 22 Травня, 2022

Між селищем Котовського та центром Одеси з’являться велосипедні доріжки

Мер міста Одеса Геннадій Труханов дав розпорядження про створення велодоріжок, для сполучення селища Котовського з вулицями Приморського району. Докладніше на odessa-future.

За словами віце-мера, Сергія Тетюхіна, вже складено попередні кошториси для проєктування велодоріжок, які проходитимуть вулицями Атамана Головатого, Чорноморського Козацтва та вздовж Миколаївської дороги.

Це окремий фрагмент загальної схеми велосполучення Суворовського району. Незабаром схема буде доопрацьована, затверджена та публічно представлена.

Геннадій Труханов зауважив, аби дорожні служби не затягувати роботу та встигли до старту курортного сезону з’єднати велодоріжками північну околицю міста з центром.

Зазначимо, що влітку та на початку осені минулого року такі доріжки були створені на вулицях Краснова та Середньофонтанській, а також на Люстдорфській дорозі.

Ще у 2015 році Одеська мерія анонсувала створення мережі веломаршрутів, що охоплюють все місто. І нехай не так швидко, як би хотілось, але поступово цей план втілюється в життя.

Latest Posts