Середа, 29 Травня, 2024

Поява велосипедних доріжок на вулиці Черняховського

У всіх цивілізованих країнах світу з великою повагою намагаються ставитися до всіх учасників дорожнього руху, забезпечуючи їх всім необхідним для комфортного безпечного пересування. Далі на odessa-future.

На сьогоднішній день напрямок, який стосується збереження навколишнього середовища та екології є дуже актуальним і має досить багато прихильників. 

Вони активно просувають ідею про те, щоб в якості засобу пересування вибирати, замість звичних автомобілів, велосипеди. Це дуже позитивно відіб’ється на стані екології, адже велосипеди не є джерелом шкідливих вихлопів, газів і смогів, на відміну від автомобілів. 

Ну, і крім цього, такий вид транспорту є дуже корисним для здоров’я і організму в цілому. І, до того ж, досить економним, тому що не потрібно витрачатися на бензин, періодичний техогляд і інше обслуговування, яких вимагає автомобіль. 

Але для того, щоб жителі того чи іншого населеного пункту таки пересіли зі своїх комфортних автомобілів на велосипеди, місцева влада повинна вжити відповідних заходів для того, щоб забезпечити оснащення вулиць доріжками, за якими будуть переміщатися тільки велосипедисти. 

Одеса в цьому сенсі дуже старається і наші чиновники займаються цим питанням і намагаються забезпечити місто велодоріжками. Нещодавно стало відомо, що незабаром на вулиці Черняховського, як раз така з’явиться. Детальніше про це в нашому сьогоднішньому матеріалі з посиланням на culturemeter.od.ua

Радість для велосипедистів 

Одеська вулиця Черняховського незабаром буде реконструюватися.І нещодавно її реконструкційний проект був дещо змінений в частині того, що там буде розміщена ціла мережа з велосипедних доріжок. 

Велодоріжки будуть частково зачіпати проїжджу частину і частково тротуар. Велосипедні доріжки будуть виділяти делініатори або спеціальні стовпчики. При цьому всі міжквартально проїзні виїзди піднімуть, щоб пішоходи кожен раз не спускалися на ряд сходинок вниз. 

Спільні зусилля 

Внести зміни в реконструкційний проект вийшло за допомогою спільних зусиль, які доклали до цього питання велоактівісти, депутати, транспортний департамент і дорожногосподарське управління. Останні не погоджувалися на те, щоб затвердити остаточний варіант проекту без наявності велосипедних доріжок. 

Сподіваємося, що виконати всі роботи вдасться відповідно до всіх задуманих планів і одна з центральних одеських вулиць буде оснащена сучасними велосипедними доріжками , що значно спростить дорожньо-транспортний рух для всіх його учасників. 

Хочеться вірити, що подібні доріжки будуть обладнані не лише на вказаній вулиці, але і по всьому місту. Адже це означає, що на одеських вулицях більше не буде “каші” з автомобілів, велосипедів, мопедів і мотоциклів, яка особливо відчувається в годину-пік і є досить небезпечною. 

Ще було б чудово до всього цього додати трошки свідомості водіїв, але це, як то кажуть, вже зовсім інша історія.

Фото: culturemeter.od.ua

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.