Понеділок, 27 Травня, 2024

Який захист потрібний для їзди на велосипеді

Велосипедні прогулянки Приморським бульваром або Трасою Здоров’я в Одесі допомагають тимчасово переключитися від неприємних новин про військові дії в країні. Це спосіб покращити настрій та здоров’я. Їзда на велосипеді – швидкісний метод пересування, тому слід подбати про додаткові заходи безпеки та відповідне екіпірування.

Шолом – захист голови

Заглянувши магазин велосипедів в Одесі, зверніть увагу на різновиди шоломів. Вони відрізняються призначенням:

  • запобігання ударам об гілки дерев;
  • захист голови від сонця;
  • пом’якшення при ударі об асфальт;
  • запобігання травмам при зіткненні з іншими учасниками руху.

Призначення шоломів може відрізнятись залежно від умов використання. Для екстремальної їзди з трюками вибирайте виріб із максимальним захистом. Це шолом-котелок або модель для пересування за умов бездоріжжя.

Для поїздок на великі відстані особливу увагу приділяють якісній вентиляції. Підійдуть шосейні чи міські шоломи. Візуальний ефект забезпечать моделі з підсвічуванням. Для дитини вибирайте виріб із регулюванням розміру.

Окуляри для захисту очей

Це ще одне важливе завдання під час їзди велосипедом. Ризик пошкоджень очей високий, адже небезпеку становлять зустрічний вітер, пил та комахи. Звичайні окуляри не підійдуть, тому що вони нещільно прилягають до обличчя.

Конструкція передбачає продуману систему вентиляції з огляду на активне фізичне навантаження. Головна складність при виборі – адаптація до форми носа стандартних моделей. Великі окуляри мають спеціальний упор. Вони зручно сидять на переніссі і не зісковзують завдяки конструкції завушників.

Подбайте про руки

Обов’язковий елемент – рукавички. При зіткненні або падінні саме руки насамперед зазнають пошкоджень. Рукавички забезпечують захист від натирання долонь про обплетення керма. Це особливо важливо при тривалому катанні. Бажано придбати кілька пар та використати їх за сезоном.

Добре, якщо передбачено посилення на кісточках пальців. Тильна сторона долоні отримує додатковий захист, тому що при падінні саме ця частина руки страждає найбільше. Пальці рукавичок можуть бути довгими або короткими, залежно від пори року. Застосування спеціальних вставок, що амортизують, дозволяє гасити вібрацію керма. Звичайні рукавички для фітнесу не підійдуть через відсутність пом’якшувальних елементів.

Захист ліктів вибирайте, виходячи з ризиків. Використовують два основні види:

  1. Для ліктя – чудове рішення для крос-кантрі.
  2. Для передпліччя та ліктя – підходить для фрірайду та інших екстремальних типів катання.

Вибирайте пристрої залежно від манери їзди.

Захист ніг

Для звичайного використання підійдуть стандартні наколінники. Для екстремального катання знадобляться збірні моделі із захистом коліна та гомілки. Використовуючи таке екіпірування для катання на велосипеді, ви убезпечите себе і приємно проведете час.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.