Четвер, 30 Травня, 2024

Колапс у Вилковому: одеська “Венеція” може залишитися без води

Одеська область – це неймовірно багатий і щедрий край.  Ще одним якістю, яким, безумовно, можна наділити цей чудовий край є багатонаціональність.  Так, багато різних національностей проживають не тільки в самій Одесі, а й по всій області.  І, звичайно, кожна з них привносить щось своє і прикрашає весь одеський край, пише odessa-future.com.ua.

Наша область настільки унікальна, що у неї навіть є своя власна “Венеція”, якою є місто Вилкове.  Звичайно, незважаючи на те, що вище ми згадували про те, що Одещина славиться своєю багатонаціональністю, ніякого відношення італійці до нашої “Венеції” не мають.  Просто вся справа в тому, що наша, точно, як і італійська в прямому сенсі слова, стоіть на воді, і жителі тут, також, як і в Італії, переміщуються на човнах.

Але недавно в Вилково виникла проблема з водою, яка може привести до досить проблемного результату.  Детальніше в нашому матеріалі з посиланням на bessarabiainform.com.

Загальна проблема

У восьми багатоквартирних будинках міста було припинено водопостачання.  Такі радикальні заходи пов’язані з величезними боргами місцевого Водоканалу перед компанією, яка подає в місто електроенергію.

В цілому борг складає понад півмільйона гривень.

Комунальним службам вдалося, за допомогою насосної станції, досягти подачі води тільки до третього поверху.  Решта мешканців продовжують страждати від відсутності води, а це близько двохсот квартир.

Пояснення чиновників

Керівник місцевого Водоканалу, Сергій Кудріяшко, пояснює, що організацією були неодноразово отримані від компанії з постачання електроенергії листи з попередженнями про те, що постачання електрики на водопровідних та каналізаційних станціях буде припинена.  А через те, що на банківські рахунки Водоканалу, виконавча служба, в ході реалізації виконавчого провадження, наклала арешт, своїми силами організація не в змозі впоратися з боргами за електроенергію.

Кудріяшко також зазначив, що Водоканал неодноразово звертався до міського голови Вилкового з проханням про проведення фінансового аудиту організації та компенсації їй, відповідно до чинного законодавства, збитків, які повинні бути відшкодовані з міського бюджету при здійсненні роботи організації відповідно до діючих тарифів і під час  введення всеукраїнського коронавірусного карантину.  Але ні на одне таке звернення ніякої реакції з боку міського голови не було, і на даний момент, навіть невідомо, чи були вони взагалі розглянуті в адміністрації мера.

Зі свого боку, представники компанії з постачання електроенергії, обіцяють, що подача електрики буде відновлена, якщо боржник почне хоч щось виплачувати.

В іншому випадку, велика частина населення одеської “Венеції” залишиться без подачі води.  Адже через заборгованість по електроенергії будуть відключені насосні станції, що призведе до неможливості водопостачання.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.