Середа, 29 Травня, 2024

Італійські студенти слухають курс “за Одесу”

Італія і Одеса, безумовно, чимось схожі. Відрізняє їх лише те, що Одеса-це місто, а Італія-ціла держава. Хоча це, як кажуть в Одесі, з якого боку подивитися. Адже Одесу називають “державою в державі”, яке має свою власну мову, культуру і традиції. Далі на odessa-future.

Що стосується схожих рис Італії та Одеси, то до них, звичайно ж, потрібно віднести: гучність, гостинність, любов до музики і велику повагу до “поїсти”.

Крім цього, одним з факторів, який об’єднує Італію і Одесу, і який необхідно виділити окремо, є архітектура. Звичайно, архітектура. Адже саме італійські архітектори зробили величезний внесок в розвиток одеської архітектури, багато з них працювали в нашому місті і своєю копіткою працею створювали шедевр за шедевром.

На сьогоднішній день, все пішло ще далі, і тепер архітектура знову об’єднала Одесу і Італію, але тільки на цей раз трохи в іншому ключі.

Що ж на цей раз ?!

Ви б нізащо не здогадалися, в чому ж архітектура в цей раз зріднила Італію і Одесу!

Тому ми навіть не будемо пропонувати Вам вгадувати, а відразу розповімо Вам про це самі.

Справа в тому, що в університеті Генуї студентам почали викладати незвичайний предмет -“Історія архітектури історичних будівель Одеси”.

Лекції з цього унікального предмету читають професор департаменту архітектури та дизайну Генуезької університету, пані Джулія Пеллегрен і професор міського планування, ландшафтної архітектури, архітектурного дизайну департаменту науки і архітектури Генуезької університету, пан Мануель Гаусса Наварро.

Думка одеського мера

Труханов Геннадій Леонідович відзначає, що італійці зробили величезний вклад в розвиток архітектури нашого міста. На сьогоднішній день з одеськими партнерами також обговорюється створення в Одесі спеціальної структури – дорадчого органу, який під керівництвом італійських профільних експертів буде надавати практичні поради щодо планування і забудови Одеси.

На жаль, на даний момент немає інформації щодо того, що ж саме розповідають італійським студентам про одеську архітектуру і на яких архітектурних об’єктах вони, при вивченні цього предмета, окремо зупиняються. Але ми навіть не сумніваємося, а точніше, знаємо точно, що на тему архітектури Одеси можна говорити дуже довго і щодо цього можна розповісти дуже багато цікавого.

Сподіваємося, що для італійських студентів такий предмет стане воістину улюбленим і він неодмінно викличе у них бажання приїхати до Одеси і побачити на власні очі всю ту красу, про яку вони чули з вуст викладачів.

А ми пишаємося, що одеську архітектуру поважають і визнають в таких провідних і значимих навчальних закладах, які вирішують навіть присвятити їй цілий окремий предмет в навчальній програмі.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.