Середа, 29 Травня, 2024

На що буде витрачати європейський кредит Одеса

Одеський кредит вже обговорюють дуже давно, узятий був від Європейського інвестиційного банку. Ще в далекому 2018 році наше місто просило 13,3 мільйона євро, для програми, що забезпечила безпеку міського руху. В цьому ж році брали узгодження у Кабміну, Верховної Ради, Мінфіном і організація пропозиції. І сьогодні, після трьох років в мерії знову підняли це питання про здійснення плану щодо поліпшення безпеки дорожнього руху в Одесі. Далі на odessa-future.

Фокус влади йде в першу чергу на пішоходів та велосипедистів. План складається з трьох напрямків.

Перше: освітлення більшого числа пішохідних переходів, а саме 50. Додадуть перед пішохідними переходами турнікетне загородження, також більше 50 переходів для пішоходів планують підняти як на площі 10 квітня і на 9-й станції Великого Фонтану. Це рішення змусить водіїв знижувати швидкість перед переїздом зебри, а пішоходам буде набагато комфортніше переходити дорогу, так як не треба спускатися на проїжджу частину.

Друге: прийнято рішення прокласти велодоріжку – з самого центру міста на селище Котовського. Однак, розміри і кінцева поки не вказані.

Третє: деяку частину одеських перехресть мають намір переробити на круговий рух. Перше з них, де поєднаються дороги Сергія Ядова, Михайла Грушевського, Хімічна, Хутірська і слід Київська траса, яка в свою чергу дуже завантажена автотранспортом. Причиною виникнення є численні ДТП, в яких загинуло двоє людей і чотири отримали сильні травми. Ще в планах, зробити круговий рух на перетині вулиць Болгарська, Мечникова і Генерала Ватутіна.

У керівників групи, яка відповідає за виконання і направлення проекту входять представники міського департаменту автотранспорту та економіки, КП СМЕП і транспортні експерти. Період здійснення – 2021-2023 роки.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.