Вівторок, 28 Травня, 2024

Нерухомість Одеси від забудовника

Ринок житлової нерухомості Одеси стрімко розвивається. Провідну роль в цьому процесі відіграє будівельна компанія «Будова», яка зводить сучасні, комфортабельні, зручні і функціональні новобудови по всій території Південної Пальміри. Більше 20 років цей забудовник впроваджує прогресивні технології та оригінальні дизайнерські рішення, надаючи вигідні умови для інвестування в житло нового покоління.

Будучи популярним туристичним, курортним і діловим містом, Одеса поступово змінює свій вигляд. Це приваблює не тільки українців з інших областей, а й іноземців, бізнесменів. Будівельна компанія «Будова» орієнтується не тільки на нагальні потреби ринку, а й на перспективу. Тому пропонує найрізноманітніші варіанти житлових об’єктів – від елітних апартаментів в центрі або біля моря до квартир в житлових комплексах, розташованих у спальних районах.

Застосовувані технології

Новобудови в Одесі від компанії «Будова» – це інноваційні будівельні технології, виключно якісні матеріали та продумані архітектурні рішення. Проекти житлових комплексів ретельно розробляються з урахуванням географічних особливостей конкретної місцевості, погодно-кліматичних умов, останніх тенденцій в сфері обробки і облаштування.

Такий делікатний підхід забезпечує максимальний комфорт, затишок і безпеку об’єктів, практичність і зручність прилеглих територій і інфраструктур. Забудовник впроваджує прогресивні енергозберігаючі технології, які на тлі швидко зростаючої вартості комунальних послуг, дозволяють істотно скорочувати витрати на експлуатацію та обслуговування квартир, комерційних приміщень. Також використовуються сучасні будівельні рішення:

 • Тунельна опалубка. Забезпечує високу швидкість робіт зі зведення будинків і споруд, збільшену стійкість несучих конструкцій до серйозних механічних навантажень, помірної сейсмічної активності.
 • Ефективна тепло- і звукоізоляція. Передбачає застосування екологічно чистих матеріалів, які відповідають за збереження тепла, захист від шумів і вібрацій. Дозволяє економити на комунальних витратах.
 • Високоміцні промислові та декоративні підлоги. Полімерні, поліуретанові, епоксидні наливні підлоги відрізняються еластичністю, стійкістю до зовнішніх агресивних впливів, естетичністю і варіативністю колірного, стильового виконання. Вони не бояться вологи, корозії, навантажень, не потребують додаткового вирівнювання.
 • Cклофібробетон. Армований скловолокном бетон має високу міцність на вигин, розтягнення і удар, стійко реагує на корозії, деформації, декомпозиції, хімічних і механічних впливів, характеризується граничною вогнестійкістю.

Житлові комплекси, що зводяться будівельною компанією «Будова» – це ідеальне місце проживання для молоді, сімейних пар, ділових людей, представників старшого покоління. Кожна квартира характеризується продуманої і варіативної плануванням, що відкриває необмежені можливості по індивідуальному облаштування і оснащення.

Введені в експлуатацію об’єкти

Серед уже зданих проектів на особливу увагу заслуговують такі:

 • Житловий комплекс «Мандарин». Складається з двох 24-поверхових будинків (+ технічні поверхи) з власним паркінгом підземного типу. Споруди спроектовані і побудовані з урахуванням найсуворіших вимог і норм, мають власну інфраструктуру. Використаний надміцний фундамент палі з монолітним залізобетонним ростверком, внутрішні несучі стіни виготовлені з монолітного залізобетону, перегородки – з газобетонних блоків. Будинки оснащені пасажирськими та вантажними швидкісними ліфтами.
 • Комплекс апартаментів «Оріон». Одиночна 15-поверхова будівля з власним паркінгом та гостьовою автопарковкою, обладнаної прилеглою територією, майданчиками для занять спортом і дитячими ігровими зонами. Використаний фундамент палі з монолітним залізобетонним стрічковим ростверком, внутрішні несучі стіни виготовлені із силікатної цегли, перегородки – з газобетонних блоків.
 • Житловий будинок по вулиці Осипова. 9-поверхова споруда з власним паркінгом. Відмітна особливість – інтегроване в загальний архітектурний баланс оформлення екстер’єру, продумане планування квартир, високий рівень надійності і стійкості до різних зовнішніх впливів, в тому числі помірної сейсмічної активності. Використаний фундамент палі з монолітним залізобетонним ростверком, зовнішні стіни і міжквартирні перегородки виготовлені з газобетонних блоків.

Всі об’єкти характеризуються чудовими тепло- і звукоізоляційні параметрами, гармонійно вписуються в загальний архітектурний ансамбль, відрізняються зручним розташуванням щодо зупинок громадського транспорту, міської інфраструктури. Тому проекти компанії «Будова» – це сучасна елітна, доступна нерухомість в Одесі на сайті https://budova.ua/sales/realty-odessa/, яка забезпечує комфорт і затишок проживання, а також сприятливо впливає на загальний вигляд Південної Пальміри.

Об’єкти, що будуються

Найближчим часом очікується введення в експлуатацію відразу декількох грандіозних проектів:

 • Будинок на Академічній. У пішій доступності морське узбережжя, Ботанічний сад і дендропарк Перемоги, має власний багаторівневий паркінг, упорядкована територія, що охороняється, майданчики для відпочинку, прогулянок, занять спортом і дитячі ігрові зони. Доступна велика різноманітність планувань від 36 до 66 м2.
 • Житловий комплекс «Альтаїр-3». Розташований поруч з парком Горького, торговими і розважальними центрами, зупинками громадського транспорту, має власну парковку, охоронювані прилеглі території та зони для дітей, занять спортом. У ЖК також є комерційні приміщення для магазинів, кафе, аптек та інших інфраструктурних об’єктів.
 • Житловий комплекс «Омега». Складається з 6 24-поверхових будинків з власною підземною парковкою, що охороняються прилеглими територіями, спортивними та дитячими майданчиками. У кроковій доступності є дитячі садки, торговельні та розважальні комплекси, зупинки громадського транспорту, зручна дорожня розв’язка.
 • Апарт-комплекс «Літературний». Розташований в безпосередній близькості до морського узбережжя, пропонуємо велику різноманітність планувань від 26 до 56 м2 з можливістю об’єднання. Упорядкована територія, виділена автопарковка, зони для прогулянок, дітей та занять спортом. Найголовніше – приголомшливий вид з вікон.
 • Житловий комплекс на вулиці Гагарінське плато. Розташований в 5 хвилинах ходьби від моря, поряд з центральною алеєю Аркадії, має власний паркінг. Незаперечна перевага квартир – панорамні види на морське узбережжя. У кроковій доступності є безліч кафе, ресторанів, магазинів, торгових і розважальних центрів, а також школи, дитячі садки, аптеки та інші інфраструктурні об’єкти.

Не пропустіть унікальну можливість придбати квартиру в Одесі від забудовника – без переплат і ризиків. Переходьте на офіційний сайт компанії budova.ua/sales/buy-apartment-odessa для отримання докладної інформації про ціни і переваги новобудов від «Будова», які цікавлять.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.