Середа, 29 Травня, 2024

“Вражаючі” умови інфекційної лікарні Білгород-Дністровська

Державні лікувальні установи нашого міста та області, на жаль, дуже далекі від європейських стандартів і ідеалів, пише odessa-future.com.ua.

Але серед них зустрічаються такі, які перебувають прямо-таки в жахливому стані і знаходження в цих приміщеннях людей, на наш погляд, є просто небезпечним.

Але у хворих, на жаль, немає виходу і вони змушені лікуватися і проходити процедури в жахливих умовах.

Інфекційна лікарня міста Білгород-Дністровськ відноситься до медичних установ, які знаходяться в такому стані, що під час проходження тамтешнього лікування цілком можна нажити собі нові хвороби.  Детальніше в нашому сьогоднішньому матеріалі з посиланням на od.vgorode.ua.

Інфекційне відділення на “особливому” рахунком

Білгород-Дністровська міська лікарня в цілому знаходиться в жахливому стані, але особливо “вражає” інфекційне відділення.

Так, в інфекційному відділенні цвіль покрила всі крапельниці, а у матраців такий вигляд, що створюється враження того, що в останній раз вони були змінені ще за часів будівництва будівлі.

Чия відповідальність і розпорядження про ремонт

Міський голова, Віталій Громадян зазначив, що умови інфекційного відділення є нелюдськими і непридатними для того, щоб там проходили лікування люди.

Міським головою також було відзначено, що відповідальність за те, в якому стані знаходиться лікарня входить в компетенцію і обов’язки головного лікаря, Ігор Десятников.

Громадян видав розпорядження про проведення службового розслідування якості медичного обслуговування в медичній установі, а також про проведення косметичного ремонту приміщення.  Чиновник планує хоча б ліквідувати цвіль, вичистити стіни, зробити заміну матраців і обладнання.

Крім того, міський голова сказав, що на найближчій сесії буде винесено питання капітального ремонту споруди.

 “Кому як пощастить …”

Як повідомляє сайт https://od.vgorode.ua/ в 2018-тому році інша будівля в цьому ж відділенні піддавалася проведенню капітального ремонту.  Там була зроблена повноцінна заміна вікон, дверей, був проведений ремонт палат, сестринських, холів і санвузлів.

Незважаючи на те, що нашою країною було взято впевнений курс “на Європу”, але, на жаль, всі основні обов’язки і зобов’язання, які має на себе взяти взяти держава, яке збирається стати членом Європейського Союзу, у нас виконуються дуже поверхнево.  Адже важко собі уявити якесь європейське місто, в якому лікарня перебувала б у такому жахливому стані.  І це абсолютно не важливо, який це населений пункт-велике місто з численним населенням або невелике містечко передмістя.

Напевно, наше “щастя”, що представники Європейського Союзу не бачили всього цього жаху, інакше їхня думка про нашу державу в цілому напевно змінилася б не в кращу сторону, а питання приєднання нашої держави до Європейського Співтовариства перенеслася б на невизначений термін, до усунення таких  грубих і безвідповідальних помилок.

Фото: Наталія Берлінська/Facebook

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.