Середа, 29 Травня, 2024

Вічне будівництво нової одеської школи

В кінці 2018 року одеська влада повідомила про історичну подію – споруда новітньої школи в районі Котовського. За весь час автономії в Одесі збудували лише один освітній заклад – Європейський ліцей. Однак, і його будували близько 10 років, заклали фундамент при Гурвіці, в 2008 році, а надали на використання тільки в 2018-му, пише odessa-future.

Який план?

Адміністрація Геннадія Труханова нарешті приступила до здійснення особистого проекту, який призначався для вирішення ситуації з нестачею шкільних місць в кінці Суворовського району, де розташована маса нових новобудов. Виділили мільярдний кредит, який міські старшини придбали в «Укргазбанку».

Цей навчальний заклад мав бути 2-ий згідно з ціною в Україні, в період виконання тендера, також прийняття угоди з генпідрядником, після навчального закладу в Дарницькому районі Києва. При цьому розмова йде про вкрай серйозне числа – 177 млн ​​грн. У 2019 будівництво та громадські роботи повинні були завершиться, а в використання, середній навчальний заклад запевняли ввести в 2020-м.

Території вулиць Марсельської, Семена Палія і Заболотного довгий час пустували і були малозаселеними. Однак, на початку 2011 року на неї замахнулися компанії самих різних новобудов, з часом не поспішаючи почали розростатися всі ці висотки. З течією часу цей район селища Котовського став найбільш енергійно зростаючим в місті, при цьому перейшов за офіційну межу Одеси, на територію Фонтанській ОТГ.

Наслідки не змусили себе довго чекати, через досить бюджетних і привабливих будинків, там почали селитися молоді сім’ї. Всюди гуляють мами з їхніми дітьми, дітвора яка бігає у дворах. І постає питання: де вчиться усім дітям? Безумовно є багато шкіл в цьому районі, але вони все переповнені і треба не забувати про дітей з Крижанівки і селищ поряд, які ходять в наші школи.

Усвідомлюючи цю проблему, мерія знайшла вихід з положення і вбила одразу двох зайців – почати будувати школу на сімнадцять тис. Квадратних метрів, рівно на кордонах найпопулярніших дорогах Заболотного, Марсельська і Семена Палія. Плани стали будувати на початку 2017 року, а закінчили точно до тутешнього обирання, як підняття рейтингу. Але, де придбати засоби? З цієї причини, взяли держкредит.

Підсумок

Пройшов час, відбулися вибори голови адміністрації міста Одеси, які успішно переміг Геннадій Труханов, але школи так і не видно. На самій території, де планувалося здійсниться будівництво, стоять пару котлованів, дворові собаки, поламаний автокран і пара трудящих. Тутешнє населення повідомляє, що вже більше року залишає бажати кращого діяльність, яка спостерігається на території. За всіма критеріями, стандартний довгобуд.

Інформацією також не володіють в міському департаменті освіти, проте керівництво капітальної споруди дало відповідь: «Станом на сьогодні виконані роботи з розчищення території від будівельного сміття, вертикального планування, відкопування котловану, вдавленню паль. Також виконані роботи по влаштуванню ростверків фундаменту, монтажу стін і плит перекриття підвалу, гідроізоляції стін підвалу».

На сьогоднішній день у мерії немає матеріальних засобів як були раніше на початку 2017 року. Малоймовірно, що школа почне роботу в безпосередній період. Нам одеситам залишається тільки чекати.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.