Четвер, 30 Травня, 2024

В Одесі будується новий об’єкт, на цей раз корисний

Останнім часом в нашому місті можна спостерігати досить багато будівництв. Але, на жаль, не всі вони націлені на створення чогось дійсно потрібного і корисного для Одеси. В основному, ці “шедеври архітектури” задовольняють інтереси і гаманці чергових “господарів” і “татусів”, пише odessa-future.com.ua.

Будова або реставрація культурних і освітніх об’єктів нашого міста є практично одиничними випадками (як, втім, і реставрація старовинного архітектурного фонду Одеси).

Будівельні роботи, про які піде мова в цьому матеріалі можна сміливо назвати корисними, адже в результаті проведення цих робіт ми отримаємо потрібний і важливий об’єкт для нашого міста і його жителів.

Що ж будується і де?

На вулиці Комарова, в Київському районі Одеси будується Центр дитячої та юнацької творчості.

В майбутній установі дитячої творчості будуть проводитися заняття з хореографії, вокалу, хорового співу, образотворчого мистецтва, а також декоративно-прикладної творчості.

Крім цього, для всебічного розвитку дітей та молоді, а також для проведення найбільш ефективних і сучасних занять, в Центрі планують обладнати велику і малу театральні зали, а також студію звукозапису.

Коли ж відкриття?

На даний момент основні будівельні роботи в майбутньому Центрі вже завершені: підведені інженерні комунікації, а саме-мережі водопостачання, водовідведення та теплопостачання.

Зараз активно йдуть роботи з обробки фасаду будівлі майбутнього Центру, а також проводяться роботи з планування приміщень.

Точної дати відкриття поки що немає, але виходячи з вищесказаного, можна зробити висновок, що вже до літа Центр дитячої та юнацької творчості відкриє свої двері для юних відвідувачів.

Це підтвердив і Михайло Кучук, перший заступник міського голови Одеси, який провів виїзну нараду щодо будівництва Центру дитячої та юнацької творчості.

Але заступник мера Одеси відзначив, що відкриття Центру залежить також від часу закінчення деяких будівельних і покращувальних робіт ще в одному об’єкті для дітей в Київському районі міста.

Ось це пощастило!

Справа в тому, що неподалік від майбутнього Центру розташована одеська школа № 33. І в цьому плані, можна сказати, що їй (тобто школі), дуже навіть пощастило. Адже, коли оздоблювальні роботи в Центрі будуть повністю закінчені, міська влада планує провести деякі будівельні роботи також і щодо поліпшення школи.

Так, в школі будуть відремонтовані фасад та покрівля. А також навчальному закладу планується облаштувати сучасний стадіон.

Як добре, що незважаючи ні на що, Одеса не забуває про своє підростаюче покоління, якому, безумовно, потрібно допомогти знайти своє покликання і реалізувати всі свої вміння і таланти.

Будемо сподіватися, що будівельні роботи на новому об’єкті будуть якомога швидше завершені, і діти зможуть реалізувати свої таланти в новому і сучасному Центрі творчості, а місто отримає ще одну установу, яка, звичайно, подарує нам багато молодих і обдарованих особистостей.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.