Вівторок, 23 Квітня, 2024

У північному і південному регіонах нашої області буде проведена установка холодильних камер для вакцин “Pfizer”

У нашій країні триває ковідно-вакцинна епопея, яка була ускладнена тим, що днями деякі регіони були офіційно переведені в червону зону, що спричинило за собою введення жорсткіших обмежень, пише odessa-future.com.ua.

У свою чергу, ці обмеження стали поштовхом для нової хвилі вакцинації, яка, за даними аналітиків, є практично масовою. Натовпи одеситів “чергують” біля пунктів вакцинації, адже нові карантинні правила зобов’язують мати сертифікати про вакцинацію практично всім, – від продавців магазинів до відвідувачів торгових центрів, пасажирів громадського транспорту і т.д. 

У зв’язку з такою величезною кількістю людей , які бажають зробити щеплення, постало питання про наявність необхідної кількості вакцин і їх правильному зберіганні. 

Днями Одеська обласна рада обговорювала ідею щодо того, щоб на території Одеської області встановити три холодильні камери, де будуть зберігатися вакцини “Pfizer”. Це забезпечить вакцині придатні температурні умови. 

Детальніше про це в нашому сьогоднішньому матеріалі, з посиланням на dumskaya.net

Місця розташування 

За словами Оксани Денисенко, яка очолює Комунальне підприємство “Центр з громадського здоров’я”, установка однієї холодильної камери планується в приміщенні регіонального складу одеського обласного відділу охорони здоров’я, а ще двох – на території Подольску та Ізмаїлу. 

Думка чиновників 

Чиновники вважають, що за допомогою установки подібних камер буде забезпечена більш ефективна вакцинація всього регіонального населення.

Це ще не все 

У Центрі з громадського здоров’я повідомляють, що надання холодильних камер бере на себе Міністерство охорони здоров’я, а сам процес установки планується завершити до 25-тому жовтня. 

Крім цього, в майбутньому планується установка ще трьох холодильних камер, займатися якою буде UNICEF. 

Від себе додамо, що все це, звичайно, добре, і вакцинам, безумовно, необхідні правильні і придатні температурні умови, тому такі камери є дуже важливим, потрібним і цінним надбанням. Але виникає тільки одне питання – якщо установка камер тільки буде проводитися, то де тоді вакцини зберігалися до цього часу? Однак правдиву відповідь на це питання, ми, по всій видимості, навряд чи отримаємо. Тому залишається лише сподіватися, що і до установки цих камер, в нашому регіоні дотримувалися правила зберігання вакцин, і всі люди, які вже зробили щеплення отримали якісну вакцину, яка зберігалася в належних умовах. В іншому випадку, стає трохи страшно від того, які побічні дії можуть мати вакцини (крім основних побічних дій, які притаманні абсолютно будь-якому сертифікованому препарату), які зберігали в невідповідних умовах, коли вони можуть себе проявити, і як з цим боротися. Але і в цьому випадку нам залишається лише сподіватися, тому що і тут істину нам розкриють дуже навряд чи.

Фото: dumskaya.net

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.