Неділя, 26 Травня, 2024

Одеситам почали видавати ковід-паспорти

Пандемія коронавирусу стала воістину всесвітньою катастрофою.  Тисячі хворих, тисячі померлих і мільйони, які схильні до небезпеки.  Найстрашніше те, що факт того, що людина вже перехворіла на цю хворобу, не означає і не гарантує те, що вона не може повторно захворіти в майбутньому, пише odessa-future.com.ua.

З початку року в світі стали активно обговорювати питання вакцинації і більшість держав Земної кулі масово купували вакцини для своїх громадян, а серед останніх не вщухали дискусії щодо того, який же препарат є найкращим і безпечним.  Окремі громадяни замислювалися чи варто взагалі вакцинуватися і не несе це в собі якийсь непоправний ризик.

Факт прищеплення вакциною від коронавирусу, як показує практика, теж не убезпечить вас повністю від злощасного вірусу, і яскравим прикладом цього є недавнє зараження головного санітарного лікаря України, який напередодні зробив щеплення від ковіду.  Як виявилося, вакцина, яку придбала наша країна, діє не відразу, а протягом двадцяти з зайвим днів, за час яких ви цілком можете встигнути захворіти.

Але зараз не про це.  Справа в тому, що в зв’язку із загальною пандемією, багато держав погодилися приймати туристів тільки за наявності, так званих ковід-паспортів, які будуть свідчити про те, що ви здорові і безпечні.

Нещодавно в Одесі стали видавати такі документи і ми хочемо розповісти про це в нашому матеріалі з посиланням на od.vgorode.ua

Початок покладено

В Одесі, з 13-го березня нинішнього року, почалася офіційна видача ковід-паспортів, наявність яких стали вимагати деякі країни для перетину кордону.

Вартість послуги становить 860 гривень.

У лабораторному центрі на Старосінній площі одеситам розкажуть, який пакет документів необхідний для отримання ковід-паспорта, і саме сюди потрібно звертатися одеситам за отриманням документа.

А ось які держави ввели обов’язкову наявність ковід-паспортів для в’їзду туристів, поки невідомо.

Для чого це потрібно? 

У березні поточного року в Європейському союзі планують провести презентацію плану, що стосується впровадження ковід-паспортів, для того, щоб кордони відкрилися, як можна швидше.

Уже відомо, що паспорти будуть містити наступну інформацію:

  • дані щодо вакцинації особи;
  • результати тесту на ковід, якщо людина не прищеплювалася;
  • дані про одужання від коронавирусу.

Відсутність такого паспорта унеможливить приїзд в більшість країн, особливо відомі туристичні курорти.

У нашій країні спочатку йшлося тільки про відповідні довідки.  Але, мабуть, щоб виїхати закордон, відтепер потрібно отримувати ковід-паспорт.

Запис на отримання вакцини проходить в спеціальному додатку “Дія”.  Послуга доступна всім дорослим, починаючи від 18-ти і до 55-ти років.

Крім цього, з тих людей, хто хоче вакцинуватися, але відноситься до п’ятого етапу вакцинації, буде збиратися окрема загальна черга.  А сама вакцинація таких осіб орієнтовно планується восени.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.