Субота, 25 Травня, 2024

Тендер на закупівлю солодощів для одеських школярів з корупційним присмаком

Ті самі гості, в ту саму хату – короткий опис ситуації про учасників великих тендерів від одеських департаментів та комунальних установ. У мерії стабільно відбуваються скандали з тендерами, адже часто там присутні дискримінаційні норми, а пускати на ринок чужинців – не збираються. Далі на odessa-future.

Скандали відбуваються навіть у таких сферах як закупівля цукерок дітям. Нещодавно департамент освіти і науки вирішив купувати подарунки для вихованців садочків та одеських школярів на 6 млн гривень. Одразу з’явилися скарги до Антимонопольного комітету. 

Поскаржилась Вінницька компанія “ППТ Солодкий світ”, яка вирішила випробувати удачу в боротьбі за чималий лот з одеськими монополістами. Компанія запевняє, що спроможна доставити продукти з Вінниці, у зазначені терміни, як того хоче департамент освіти. 

Скаржник має достатню кількість автотранспорту та працівників необхідної кваліфікації для своєчасної доставки замовлення. Можливість несприятливих кліматичних умов – це лише припущення замовника, яке не має документального обґрунтування. Скаржник вважає, що замовник не довів необхідність встановлення вимоги щодо наявності власних або орендованих складських приміщень для зберігання відповідної до предмету закупівлі продукції саме на території Одеси.

На ринку компанія майже 15 років, і що найцікавіше, за місцем реєстру підприємства зазначається ще 8 суб’єктів, серед яких будівельна та обслуговуюча компанії, а також низка підприємств з виробництва цукру, какао та тих, які торгують шоколадом та іншими продуктами. “Солодкий світ” вигравав господарські справи у Вінниці та Житомирі. 

Тим часом о антимонопольний комітет скаргу підтримав. Аукціон анонсовано на 16 листопада, і схоже, що департамент змінить дати через оголошення нового тендеру. Вочевидь, що на оренду вийде все та компанія “ПРОЕКТ ІНВЕСТ 21” , пов’язана з Костянтином Ткачем. Це група компаній ГЕРЦ, якій у мерії вже намагалися передати контроль за всім транспортом. Адже саме ця компанія єдина змогла виконати всі вимоги на конкурсі з вибору оператора електронного квитка. Хто виграє у цій боротьбі – абсолютний одеський чемпіон чи новачок із Вінниці – побачимо. 

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.