Субота, 15 Червня, 2024

Гуртожитки Одеського університету ім. Мечникова можуть залишитися без газу

Схоже, проблема з комунальними послугами наздогнала не тільки звичайних громадян, яких в правовій сфері прийнято називати “фізичними особами”, – організації, установи, закладу, підприємства та інші освіти ( вони в юриспруденції звуться “юридичними особами”) також страждають від цього “болючого питання”. Як показує практика, проблема далеко не завжди і не тільки йде в нестримному, регулярному і невблаганному підвищенні цін на тарифи тієї чи іншої комунальної послуги, – юридичні особи страждають ще від інших, не менш складних, актуальних і проблемних питань. 

Так, днями стало відомо, що гуртожитки Одеського національного університету імені І.І. Мечникова можуть залишитися без газу. 

Справа в тому, що освітня установа не змогла здійснити закупівлю газу, щоб забезпечити ним п’ять гуртожитків. Ціна одного кубометра прирівнювалася до двадцяти п’яти гривень. 

Детальніше про це в нашому сьогоднішньому матеріалі на сайті odessa-future.com.ua, з посиланням на dumskaya.net

Зірваний тендер 

Відповідно до даних системи ПроЗорро, де проводяться електронні торги, проведення тендера (запланована дата проведення якого була 27-го вересня), зірвалося. Причиною цього стала відсутність компаній, які бажали б здійснювати поставку палива за вказаною вартістю. 

Виходячи з цього, 1-го жовтня студентським профкомом навчального закладу було оголошено жителям гуртожитків університету про те, що, на даний момент, є можливим відключення газу. 

Наступна спроба 

Керівництвом університету заплановано проведення нового тендера 18-го жовтня.Закупівельна вартість понад одинадцять тисяч газових кубометрів була підвищена з двохсот вісімдесяти до трьохсот дев’яноста двох тисяч в гривневому еквіваленті. 

На думку представників навчального закладу, ці запаси будуть оптимальними, щоб забезпечити газом зазначені гуртожитки. 

Ми дуже сподіваємося, що університетові все ж вдасться вирішити це, дійсно, “хворе” питання, і забезпечити студентів, які проживають в гуртожитках, газом. 

Адже ні для кого не секрет, що умови в цих гуртожитках (як, переважно, у всіх університетських гуртожитках нашого міста) залишають бажати кращого. При цьому проживання там зовсім не безкоштовне, – студенти на початку кожного семестру оплачують це “задоволення”. А тут ще й відключення газу, як вишенька на торті. 

Ну, і крім цього, Одеському національному університету просто не личить такий стан справ. Адже цей навчальний заклад розпочав свою історію ще з 1865-того року, і являє собою старовинний і шановний університет, наділений хорошою репутацією, грамотними співробітниками і талановитими студентами. Дуже хочеться, щоб таке реноме цього навчального закладу існувало ще дуже довго, а університет, всупереч усім труднощам і негараздам, продовжував радувати нас своїми успіхами, і молодими висококваліфікованими спеціалістами.

Фото : education.ua

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.