Середа, 29 Травня, 2024

Ремонт Новощіпного ряду: частина друга

В Одесі повним ходом йде капітальний ремонт однієї з найбільш “завантажених” вулиць нашого міста, – Новощіпного ряду.  Ця вулиця вже давно потребувала ремонту та оновлення, адже дороги там були в дуже жалюгідному стані, які в “годину-пік” перетворювалися на один суцільний затор, а через те, що дорога дуже вузька, водії, бажаючи “зробити базар” на “Привозі  “, залишали свої машини буквально на трамвайному полотні, тому водієві трамвая разом із пасажирами нерідко доводилося в буквальному значенні слова переносити автомобілі недбайливих водіїв. Далі на odessa-future.

На даний момент, ремонті роботи проводяться вже досить давно, і деякі одесити стали скаржитися на незручності.  Адже поруч знаходиться ринок “Привоз”, численні торгові точки і Новощепний ряд є однією з центральних вулиць міста.

На наш погляд, обурення і нарікання в даному випадку не зовсім доречні, адже ремонт і розширення вулиці вимагає чимало часу, для того, щоб все було зроблено добротно і якісно.

Рано розслаблятися …

Днями в прес-службі міськради повідомили, що почався другий етап проведення капітальних ремонтних робіт Новощіпного ряду, який передбачає закриття частини вулиці Водопровідноі, на ділянці від Італійського бульвару до виїзду з автостанції “Старосінна”.

Численні роботи

Фото – 048.ua

За даними сайту https://www.048.ua, на сьогоднішній день ведуться роботи з оновлення інженерних мереж через вулицю Водопровідну: водопостачання, водовідведення та каналізації (побутової та зливової), газопроводу, енергопостачання, зв’язку, телекомунікаційних мереж і мереж зовнішнього освітлення.

Крім цього, проводяться роботи по влаштуванню нового підстави на тротуарах і укладання тротуарної плитки.  Тривають роботи по влаштуванню основи під трамвайне полотно.  А на ділянці від вулиці Катерининськоі до вулиці Водопровідноі встановлюються рейкошпальні решітки та самі рейки.

А кінець-то коли ?!

Замовником робіт виступає Управління дорожнього господарства Одеської міськради, яке планує завершити всі ремонтні роботи до травня 2021-го року.

Думки розділилися

Фото – 048.ua

Одесити розділилися в думці щодо тривалості проведення ремонтних робіт, -хтось вважає, що поспішати в цій справі не треба, а комусь ремонтні роботи доставляють значні незручності.

Лариса Леонідівна, 73 роки, каже, що, на її думку, ремонт занадто затягнувся:

“Звичайно, затягнувся. Скільки все це вже триває ?! Бруд, болото, пил, ями. До ” Привозу “взагалі дістатися неможливо, доводиться все обходити.  Я думаю, що роботи потрібно було проводити швидше і оперативніше “.

Михайло Олександрович, 46 років, навпаки думає, що тут поспішати не потрібно:

“Щоб все якісно зробити, на мій погляд, поспішати не потрібно. Хлопці працюють, і у них все непогано виходить. До того ж, були морози і сильні снігопади. Потрібно  було, незважаючи на це продовжувати все робити ?! Щоб потім все рухнуло, і все знову були незадоволені тим, що роботи виконувалися швидко і “як небудь”. Ні, краще вже нехай не поспішають, зате роблять, як треба. А ми якийсь час будемо ще обходити – об’їжджати “.

Ірина Володимирівна, 37 років: “Звичайно, ці роботи величезних зручностей не доставляють. Але, я думаю, що все-таки потрібно ще потерпіти. Зате є надія, що все буде зроблено правильно і в результаті ми отримаємо гарну, оновлену вулицю”.

Ми теж вважаємо, що нам потрібно набратися терпіння і ще трохи почекати, адже мова йде про капітальний ремонт, який, як відомо, за декілька днів ніколи не робиться.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.