Четвер, 30 Травня, 2024

Пікнік біля Вічного вогню або акт кричущоі неповаги

Останнім часом ми, на жаль, все частіше стаємо свідками неймовірноі невихованості з боку наших співвітчизників. Відсутність будь-якого розуміння щодо рамок і граней дозволеного і морально-етичних норм просто поглинає наше суспільство і, як результат, дає жахливі результати у вигляді абсолютно некультурноі молоді. Чому ми робимо акцент саме на молодому поколінні? Тому що ті люди, які старші, в більшості своїй, ще зберегли розуміння про етикет і правила поведінки в громадських місцях, не кажучи вже про повагу до історичного минулого міста і держави в цілому, пише odessa-future.com.ua.

Вчора в Одесі стався кричущий випадок, пов’язаний з тим, що молоді люди, зібралися компанією, вирішили влаштувати пікнік біля Вічного вогню, що розташований біля стели Невідомого матроса на території парку Шевченка. 

Детальніше про це в нашому сьогоднішньому матеріалі з посиланням на dumskaya.net

В об’єктиві камери 

За повідомленнями прес-служби Одеської міськради, відпочиваючі біля меморіального комплексу були помічені операторами при комунальному закладі, який відповідає за інтегровані системи з відеоспостереження та відеоаналітики. 

Вражаюча неповага 

Співробітники муніципалітету повідомили, що одній компанії прийшло в голову організувати собі вечірній пікнік прямо на обеліску Вічного вогню, – вони разом з дітьми, пивом і їжею відправились туди, за всією видимістю, смажити шашлик. 

На місце в оперативному порядку прибула група співробітників комунального закладу “Муніципальна варта” з проханням про зміну локації вечірки.

Виходячи з усього вишенаписанного можна в черговий раз з сумом констатувати, що наше суспільство перебуває на дуже низькому культурно-моральному рівні. Сучасні молоді люди абсолютно не шанують  і не поважають пам’ять загиблих під час страшних подій Великої Вітчизняної війни. Напевно, частково в такому жалюгідному результаті є роль того, що сьогодні дуже мало людей, які читають і тих, хто цікавиться справжньою історією, її подіями і персонажами. Ну, а в нашій державі, на жаль, дуже мало приділяється часу для виховання в молодому і підростаючому поколінні моральних цінностей, культури, поваги, такту і вихованості. Набагато частіше в державній політиці з виховання молоді можна тільки зустріти риси, взяті з європейських принципів і спрямовані на європейський курс. Однак, в нашому суспільстві втілення цих рис виходить, на відміну від Європи, якимось спотвореним і неправильним. 

Можливо, крім прийняття до уваги європейського виховання і характеру, нам слід було б враховувати і наш менталітет, який поки що значно відрізняється від європейського?! 

Інакше такими темпами сучасне покоління стане остаточно залежним від гаджетів і позбудеться будь-яких правильних цінностей і орієнтирів, а подібні неприпустимі випадки, що демонструють найвищу межу невихованості і невігластва, на жаль, можуть стати для нас страшною буденністю. 

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.