Середа, 29 Травня, 2024

Переваги і нюанси розстрочки

Мрієте обзавестися власним житлом, але не маєте достатньої суми для покупки нерухомості? Ви можете відкласти покупку, поки не зберете потрібну суму, позичити гроші або оформити розстрочку. Останній варіант – найбільш простий і доступний.

Переваги розстрочки

Купівля квартири в розстрочку дозволяє придбати нерухомість в той момент часу, коли вам це необхідно, не чекаючи повної суми накопичень. Таку можливість активно використовує більшість компаній-забудовників. Найчастіше умови, на яких можна купити квартиру в Одесі в розстрочку, надзвичайно вигідні. При швидкому погашенні або укладанні короткострокового договору, за яким ви зобов’язуєтеся виплатити суму протягом року, відсоток мінімальний. Великий вибір пропозицій від кращих будівельних компаній ви знайдете на сервісі OLX.

До переваг розстрочки можна віднести такі:

  • можливість придбати квартиру за вартістю, закладеною на початкових етапах будівництва, з наступною повною виплатою;
  • відсутність (або зведення до мінімуму) переплат по процентній ставці;
  • швидке оформлення всієї необхідної документації;
  • відсутність довідки про доходи.

Все вищесказане актуально для короткострокових угод, коли ви зобов’язуєтеся погасити весь платіж в період 1-3 років. Ряд компаній також надає можливість оформити довгостроковий договір на термін до 10 років. Ви отримаєте можливість розтягнути виплату, але умови будуть зовсім іншими. Зокрема, вам буде нараховуватися комісія в розмірі 10-20% річних від невиплаченої суми.

Нюанси покупки нерухомості в розстрочку

При покупці в розстрочку, як і при оформленні інших угод, важливо уважно читати договір. Багато компаній прив’язують вартість квартир до курсу іноземних валют. Отже, якщо долар підніметься, ви змушені будете заплатити набагато більше, ніж спочатку планували.

Крім того, існують такі нюанси, як неможливість оформлення документів на право власності до моменту погашення оплати або відсутність права на заселення. Щоб уникнути подібних неприємностей, уважно обговорюйте всі нюанси з менеджером будівельної компанії.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.