Середа, 17 Липня, 2024

“Одесагаз-постачання”: кінець вибивання боргів і прохання про своєчасну передачу показань

З 24-го вересня на підприємстві “Одесагаз-постачання” було дано розпорядження колекторам припинити процес масових обдзвонів клієнтів з метою вимоги оплати спірних боргів.

Детальніше про це в нашому матеріалі на odessa-future, з посиланням на dumskaya.net

Почута пропозиція

За словами Станіслава Висторопського, який очолює вищезгадане підприємство, колекторські компанії, які залучалися до процесу повернення боргів, вже отримали від підприємства відповідні листи. 

З однією компанією, яка відрізнялася найбільшою активністю, відносини довелося розірвати. 

Виходячи з цього, можна зробити висновок, що підприємство почуло пропозицію одеситів з приводу введення мораторію на процедуру вибивання боргів за допомогою колекторськоі і судовоі участі, до того моменту, коли будуть з’ясовані всі обставини і буде проведений перерахунок заборгованостей. 

Майбутній аналіз 

Станіславом Висторопським було дано обіцянку щодо проведення аналізу всіх проблемних випадків і поділу боргів на 2 групи. 1-ша буде складатися із сум, причиною яких стали систематичні несплати абонентів. 2-а буде складатися з ситуацій, коли до заборгованості призвела несвоєчасна подача показань лічильників, і яку можна скоригувати після того, як буде проведено перерахунок. 

Директор повідомив, що підприємством було отримано близько восьми сотень заяв про перерахунок боргів. Але зі злісним і неплатниками колектори все ж продовжать працювати.

Чиновник зазначив, що будь-яка сума боргу, якою б вона не була, є частка реальної заборгованості. Тому відповідальні споживачі повинні оплачувати ту частину, яка ними не заперечується, і подати заяву, якщо вони з чимось не згодні. Кожна заява буде розглянута. 

Відзначимо, питання про заборгованість загострилося за період останніх місяців, коли тисячами одеськими жителями були отримані від вищевказаного підприємства рахунки з п’ятизначними сумами за період місяців, коли ними була здійснена несвоєчасна передача показань їх лічильників. Таких “віртуальних боржників” піддали колекторському пресингу, які на незаконних засадах стали володарями клієнтських персональних даних, що, до слова, належить до розряду кримінальних злочинів. 

20-того вересня сотні одеситів провели протестну акцію біля міської ради, щоб одеські міська влада нарешті звернула свою увагу на даний, досить проблемний, питання. 

Вже наступного день, а саме – 21-го вересня, на нараді Одеської міської ради, на якій були присутні ініціативна група одеситів і особи, які очолюють газові компанії, було вирішено, що заборгованості, причиною яких стала невідповідність розрахункових даних реальній ситуації потрібно перерахувати, виходячи з фактичних показань лічильників.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.