Середа, 19 Червня, 2024

Одеські газопостачальники обіцяли зменшити ціну на їхній товар

Прислухавшись до зауважень українського президента В. Зеленського, ТОВ «Одесагаз-постачання» ухвалило рішення щодо зниження ціни на газ з 9 200 гривень до 7 960 гривень за тисячу кубометрів. Більше на сайті odessa-future.com.ua.

Президентська турбота, до чого б це?

Рекомендація про зниження ціни прозвучала на засіданні Конгресу місцевої та регіональної влади, яке приймало наше місто наприкінці минулого місяця. Під час зустрічі з керівниками місцевої влади президент також нагадав про раніше підписаний з ними меморандум з приводу збереження тарифів у розцінках минулого року.

Керівництво зазначеної газопостачальної компанії, взявши до уваги коментарі глави держави, обіцяло забезпечити постачання блакитного пального для населення за ціною 7,96 гривень за “кубик” блакитного палива за умови, що останні чітко та своєчасно виконуватимуть умови відповідних двосторонніх договорів.

Зазначається, що зниження вартості листопадового постачання газу стане можливим за рахунок внутрішніх ресурсів підприємства-постачальника.

Рішенню про мораторій на підвищення ціни газу передували деякі події.

24 вересня у прямому ефірі український голова кабінету міністрів України Денис Шмигаль заявив, що у країні немає об’єктивних підстав для того, щоб примусити українців сплачувати тепло та гарячу воду за підвищеними тарифами, адже зростання ціни на газ в Україні не планується.

На тлі такої позитивної новини, 27 вересня група громадян, які не згодні з діями газопостачальних компаній Одеси, зробила спробу потрапити на апаратну нараду в муніципалітеті, щоб поспілкуватися і, як кажуть, подивитися в очі профільному заступнику міського голови.

Опалювальний сезон … без опалення

А, тим часом, в Одесі стартував опалювальний сезон, хоча поки що формально. З інформації, розміщеної на сайті міста, випливає, що підключення споживачів проходитиме поетапно, про що говорить розпорядження № 937 міського голови, підписане наприкінці минулого місяця. 

Насамперед обіцяно організувати доставку тепла до лікарень та поліклінік, дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів.

Втім, черговість підключення не вказана. Натомість в українців, у тому числі одеситів, з’явилася надія на те, що у них у будинках, а у дітей – у школах та вишах тепло буде всю зиму, бо Кабінет міністрів категорично заборонив відключати подачу тепла до кінця цьогорічного опалювального сезону, адже Україна має достатній запас для “стабільного проходження зими”.

Особливо йшлося про постачання тепла об’єктам соціального спектру: школам, лікарням, дитячим садкам, які особливо страждають останніми роками. Якщо у сфері освіти можна організувати карантин чи дистанційному форматі. З лікарнями справи гірші. Тут не можна проводити дистанційно операції чи відкладати народження дитини.

А поки що… 

Станом на кінець робочого дня 1 листопада колективи багатьох шкіл та дошкільних закладів так і не дочекалися тепла, проте віце-мер гордо заявив, що опалювальний сезон в Одесі розпочався досить спокійно.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.