Субота, 9 Грудня, 2023

Як обрати хороший смартфон

Наш найкращий друг – наш смартфон. І це не дивно. Адже в сучасному світі більшості людей складно навіть уявити своє життя саме без смартфона. Він хранитель важливих спогадів, робочих нотаток і навіть списку покупок. Маленький гаджет давно зумів замінити нам і секретаря, і навіть домашнього вихованця. Більш того, завдяки такому винаходу ми завжди можемо залишатися на зв’язку з тими, кого любимо, незалежно від відстаней. Тому вибір нового смартфона – дуже важлива справа. Він повинен бути не тільки зручним, але і довговічним.

Жителям великих міст в питанні вибору особливо складно. Серед такої великої кількості магазинів техніки складно обрати саме той надійний магазин, який надасть найкращий вибір мобільних пристроїв. Тому варто навести як приклад інтернет магазин Comfy, де завжди можна подивитися нові смартфони в Києві. Компанія Comfy вже давно зарекомендувала себе на ринку. Зараз мережа магазинів техніки є однією з найбільших в Україні і без вихідних надає консультації своїм клієнтам онлайн. Більш того, великий асортимент смартфонів найрізноманітніших світових брендів дає можливість порівняти пристрої і вибрати оптимальний варіант саме для себе!

Так як же все-таки підібрати собі смартфон, на які якості покладатися? Експерти радять чітко поставити питання: «Навіщо ви купуєте телефон?» і дати самому собі відповідь.

Дуже важливо визначити, для чого він потрібен, яка мета стоїть на першому місці. Таких може бути декілька:

  1. робота в інтернет-середовищі: користування різними соціальними мережами, електронною поштою або сайтами;
  2. переважно голосовий зв’язок, дзвінки;
  3. фото- або відеозйомка;
  4. розважальні програми або ігри;
  5. читання книг;
  6. перегляд фільмів, фотоматеріалів;
  7. прослуховування музики.

Тому, хто вибрав для себе перший варіант смартфона, який дозволяє залишатися онлайн завжди і всюди, потрібно звернути увагу на пристрій, в якому є Wi-Fi-адаптер і 3G або 4G-модем. А найбільш зручним буде екран більше 5-ти дюймів.

Якщо ж з перерахованих вище цілей вам підходить другий варіант, а телефон ви розглядає більше як засіб зв’язку, то зупинитися варто на недорогій моделі. Такі смартфони, як правило, мають стандартний набір характеристик. Екран до 4,1 дюймів з роздільною здатністю до 800×480 і матрицею TFT, не надто потужний процесор і камера 2-5Мп.

Любителям фото- і відеозйомки в першу чергу потрібно звертати увагу, звичайно ж, на камеру. Краще, якщо вона буде мати розширення від 5 до 12 Мп. Такі камери, в основному, мають автофокус і цифровий зум. Не варто забувати і про потужності процесора. Робота з обробкою графіки потребує непростих обчислювальних ресурсів. Тому оптимальний варіант – процесор з потужністю чотири ядра або більше. А для зберігання майбутніх знімків краще докупити картку на 16-32 Гб. Адже вбудованої в телефон пам’яті часто не вистачає. Зайвою не буде і матриця екрана високої якості – IPS або AMOLED.

І наостанок: будьте уважні при виборі смартфона і звертайте увагу саме на ті якості, які потрібні вам. А порівняти всі характеристики мобільної техніки завжди можна зручно і легко в інтернет магазині Comfy.

Latest Posts

.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.