Середа, 29 Травня, 2024

Незаконна забудова в Одесі, знову

Одеська прокуратура відкрила 16 кримінальних справ з приводу незаконної забудови, ще на початку 2020 року. Нещодавно, «Автомайдан» вирішив подати до суду на компанію «Простір», пише “odessa-future.com.ua“.

Інформація надійшла 24 листопада від глави прокурора Одеської області Вадима Веніславського.

На жаль, з усіх звернень було схвалено лише одне – про знесення протизаконного побудованого об’єкта (приблизно 3,7 тис. Квадратних метрів). В інших справах, які не розглядав суд, прокуратура змогла домогтися арешту будівельних територій, їх площа приблизно рівна 8 тис. квадратних метрів.

На рахунок протизаконних присвоєнь земельних зон, прокуратура зафіксувала п’ятнадцять кримінальних проваджень, в рамках яких відправила 206 позовів на судовий розгляд. Гроші дуже значні, які вкладені в ці будівництва (1,8 млрд гривень) і площа всіх ділянок в районі 2,2 тис. га. На сьогоднішній день, вже схвалено судом 57 позовів правоохоронців, з приводу земельних зон з площею понад 1,3 тис. га на суму 776 мільйонів гривень.

У теперішній час понад вісім осіб отримали підозри згідно фактом протизаконною будівництва та присвоєння земельних зон. Додалися ще 23 обвинувальних акта спрямовані в судовий процес. Було проведено 45 оглядів даних об’єктів, також десять обшуків.

«По суті, повністю призупинили два будівництва і наклали арешт на 3 великих земельних зони, для їх заборони, а також розподілу. Будь-які будівельні роботи були заборонені на території », – прокоментував Вадим Веніславський.

Прокуратурою ведеться кримінальне розслідування на забудови ЖК «Простір на Маяковому», «Золотий берег», «Aura Apart», La Mer, «Граф біля моря», «Каліпсо» та інші.

Організація «Автомайдан» подала в суд на 1-го із забудовників під назвою «Простір». Відповідно до думки активістів, під виглядом апартаментів на Маяковому 11, будується великий житловий комплекс майже на території пляжу.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.