Четвер, 30 Травня, 2024

Чоловік застрелив подружжя прямо під стінами суду

В Миколаєві прямо перед будівлею суду розстріляли одеське подружжя Бєлових. Підозрюваного 53-річного Герасима Багірянця та його сина вже затримали. Більше розповість Odessa-future.com.

Стало відомо, що підозрюваний у розстрілі подружжя Бєлових з Одеси, яким було 58 і 60 років, являється власником двох агрофірм, одна з яких знаходиться в Миколаївському регіоні, а друга у Херсонському.

Нагадаємо, що жахливі події відбулись 30 січня, прямо під стінами суду в місті Миколаєві. Жінка від отриманих поранень загинула на місці, а її чоловік помер в машині швидкої медичної допомоги, так і не діставшись до лікарні.

Зі слів Івана Виговського – першого заступника начальника управління поліції в Миколаївській області — стало відомо, що подружжя звернулося до суду з цивільним позовом про боргові зобов’язання,  які виникли ще в 2008 році. Підприємець з Миколаєва заборгував одеситам велику суму, в розмірі 40 тисяч доларів. Суд прийняв рішення на користь кредиторів, однак агроном цей борг не визнав дійсним. Вже після судового засідання, під стінами миколаївського суду стався конфлікт, який завершився вбивством одеського подружжя.

На місці злочину затримали того ж агронома, 53-річного Герасима Багірянця, а також його сина, з яким чоловік приїхав до суду.

Член колегії МВС України, Антон Геращенко, написав на своїй сторінці в Facebook, що конфлікт стався через суму в 40 тисяч доларів. Близько 10 років тому загиблі, своєму знайомому, дали в борг чималу суму грошей. Оскільки він не повертав їх на протязі кількох років, пара вирішила звернутися до суду, адже гроші підприємець взяв під заставу двох будинків. Однак підозрюваний ці будинки подарував своїм синам і невідомій жінці.

Також відомо, що Багірянець є власником компанії «Гекар», яка займалась продажом сільськогосподарської техніки. Компанія зареєстрована в Миколаївській області. А також йому належить фірма «Агромастер плюс», яка зареєстрована в Херсонському регіоні, вона займається вирощуванням зернових культур. Проте через борги, в 2017 році її позбавили ліцензії.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.