Четвер, 30 Травня, 2024

На 411-й батареї знову активісти і поліція

Одеські активісти вже втретє зробили спробу знести паркан, який звели навколо будівельного майданчика центру для дресирування собак «Догтауна», що знаходиться біля меморіалу 411-й батареї. Трапилось це ввечері 21-го січня. Про акцію з’явилось повідомлення на сторінці Facebook ПП «Національний корпус». Більше розповість Odessa-future.com.  

Обурені будівництвом комплексу активісти ввечері 21-го січня вирушили на рейд, в ході якого прийнялись зносити незаконно збудований паркан. Демонтувати вдалось лише частину паркану до того, як приїхали поліцейські і розігнали акцію. Після цього у Facebook на сторінці ПП «Національний корпус» з’явилось повідомлення:

«Сьогодні представники ПП “Національний Корпус” спільно з одеситами знесли незаконний паркан на 411-й батареї. Нагадаємо, великий шматок зеленої зони 411 батареї був незаконно привласнений депутатом Іриною Есеновіч. Вона декларує будівництво “Догтауна”, а насправді одеситів буде чекати чергові бунгало і кафе, які будуть розташовані на місці 411-ї батареї», — пишуть активісти.

Також у Facebook представники громадських організацій розмістили відповідну інформацію про те, що збирають одеситів на акцію «Бульдозер Party», в рамках якої планується знесення паркану навколо «Догтауна», неподалік від Меморіалу 411-ї батареї.

Нагадаємо, що «Догтаун», це проект-переможець громадського бюджету Одеси. Будівництво центру планується за міські кошти, а виділити на нього збираються 5 млн гривень. Наразі, на відведеній під будівництво території, проводять підготовчі земельні роботи. Територію майбутнього комплексу для дресирування огородили 2,5-метровим парканом із профнастилу.

Хоча проект і зібрав 3,5 тисячі прихильників, судячи з кількості підписів міщан на підтримку, все ж у нього є не менша кількість і анти-прихильників. Вони впевнені, що будівництво кінологічного центру лише прикриття, а насправді чиновники планують з цього проекту отримати комерційну вигоду, збудувавши  приватні заклади розважального характеру чи житловий будинок.

Якщо кінологічний центр таки збудують, то він цілком вірогідно стане платним закладом, який буде доступним лише для власників собак при грошах.

Нагадаємо у грудні 25-го числа анти-прихильники проекту організували акцію протесту, в ході якої демонтували огорожу. Під час акції між поліцейськими та активістами спалахнула сутичка, в результаті кількох учасників затримали. Міський голова, такі дії не схвалив і дав жорстку оцінку. На конференції ж, яка пройшла пізніше, автор проекту, нардеп Есеновіч заявила, що торгового центру, або житлового будинку в парку й бути не може.

Раніше ми вже писали, що «в парку 411 Батареї знову будують “Догтаун”».

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.