Субота, 25 Травня, 2024

В парку 411 Батареї знову будують «Догтаун»

На території меморіалу 411-ї батареї, не дивлячись на те, що значна частина міщан обурена та протестує проти будівництва так званого «Собачого містечка», в рамках проекту громадського бюджету, будівельні роботи  «Догтауна» продовжують проводити. Детальніше розповість Odessa-future.com.

З боку одеських активістів висунуто багато звинувачень в адресу проекту і тих, хто за ним стоїть. Також активістів непокоїть, що на місці меморіалу 411-ї батареї може вирости взагалі не «Догтауна», а щось інше, якщо зважати на розбіжності з тим що заплановано на папері із тим, що відбувається насправді. Але, не дивлячись на всі невдоволення та незважаючи на протести, будівництво і не думає припинятись.

Учасник ініціативної групи «Захисники 411-ї батареї», Дмитро Бекетов, поділився своєю думкою: «На сьогоднішній день будівництво триває, незважаючи на всі домовленості з начальником Київської районної адміністрації, ніхто не дивиться на наші заперечення. Просто, мабуть, поспішають витратити гроші, які їм виділили, поспішають їх освоїти».

Наразі, робочі, як і раніше, продовжують встановлювати паркан з непрозорими листами, які закривають повністю огляд на територію. Хоча 13-го січня в мережі на сторінці Павла Поламарчука — громадського активіста — з’явилося відео, на якому можна побачити, як запевняє прораб Віктор Долганюк, зразок огорожі, яку повинні були представити на апаратній нараді в міськраді. На відео чітко видно, що будівельники робили нижню частину паркану непрозорою, а верхню прозорою.

Але активістів хвилює також той момент, що зараз потрапила за огорожу ще й частина паркової зони, на якій знаходяться близько двох десятків дерев, частина з яких під час установки опор була покалічена. На дубах поламали чи просто порубали за допомогою сокири гілки.

Нагадаємо, що біля «Догтауну» ситуація загострюється ще з осені 2018 року. Протистояння між активістами та захисниками проекту періодично відновлюються.

Також нагадаємо, що протягом 2019 року на Меморіалі 411-ї батареї планують створити містечко вигулу та дресирування для собак. Згідно з проектом, під територію комплексу виділено 1,4 гектара. Ціна ж будівництва складе 4,6 мільйона гривень, фінансується ж воно з громадської бюджету.

 

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.