Субота, 25 Травня, 2024

Як проходить підготовка до благоустрою Літнього театру

Вже скоро Літній театр, який відносився до однієї з найбільш обговорюваних тем в місті, відповідно до проектного рішення, отримає новий вигляд. В якому стані зараз територія, читайте на Odessa-future.

Виконавчий комітет Одеської міської ради ще в кінці березня затвердив розроблений підприємством «Одесспроект» план благоустрою Літнього театру. На розгляд комісії було висунуто два проекти. Група на чолі з шоуменом Дмитром Шпинарьовим бачила Театр сучасною концертною платформою під відкритим небом. На противагу їм, група міських волонтерів хотіла облагородити територію, як парк. Було прийнято рішення віддати переваги першим. Саме через це в Горсаду регулярно проходили мітинги на підтримку волонтерської ідеї.

Але, всупереч такій ситуації, підготовка до початку робіт з благоустрою Літнього театру йде повним ходом. Як розповів Дмитро Шпінарьов, зараз йде підготовка всіх необхідних документів. Робоча група вже отримала висновок Управління культурної спадщини про те, що розроблений проект відповідає всім необхідним нормам. За задумом міської влади і ТОВ «Літній театр», яке займатиметься реалізацією проекту, відкрити новий майданчик повинні вже до початку туристичного сезону.

Відзначимо, днями активісти і волонтери зібралися в Горсаду, щоб привести в порядок територію Літнього. Люди висадили нові дерева та кущі, продовжили прибирання місцевості і пофарбували стіни. Такі суботники з приходом весняного сезону проходять регулярно – майже щотижня. Волонтери самостійно споруджують урни, доглядають за клумбами, висаджують дерева і квіти. Під час прибирання в Театрі виступають музиканти безкоштовно. Дані виступи вже стали традицією суботників в Літньому театрі.

Автор – Ольга Циктор

Фото – 048.ua

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.