Середа, 29 Травня, 2024

“Будівництво століття” поряд з Дюковським парком

Муніципальна архітектурна комісія схвалила документ у вигляді детального плану території щодо ділянки, площа якої досягає двадцяти гектар, та місцем розташування якої є територія між такими об’єктами, як: вулиці Раскидайлівська, Балківська та Грушевського, а також залізничні колії поряд із Дюківським парком. Більше на сайті odessa-future.com.ua.

До цього документ пройшов процедуру громадських слухань, і зараз він буде винесений на сесію міської ради, проведення якої заплановано на 8-ме грудня.

Докладніше про це у нашому сьогоднішньому матеріалі, з посиланням на 8News.

Що входить до планів організації-забудовника

Відповідно до зазначеного детального плану, “Автомобілістом-А” на території, площа якої досягає трьох гектар (де на даний момент розташований гаражний кооператив та відкрита автостоянка), буде розпочато будівництво двоповерхового торгового центру (приблизно тридцять тисяч квадратних метрів), де також буде підземний паркінг на тисячу машин. Неподалік також розмістять парковку, де зможе одночасно розміститися сто тридцять автомобілів. Процес будівництва торговельного центру планується реалізувати за три-п’ять років.

Декілька слів про власників фірми

Власниками “Автомобіліста-А” є співзасновники “Одрексу” (медичний будинок), – Валентина Зайцова та Лариса Мисоцька. Згодом жінка перестали бути співзасновниками, проте власниками землі, на якій стоїть вищезгаданий медичний центр, вони продовжують бути.

Це ще не все

Крім цього, на території, що розташована між згаданими вулицями, планують звести житлову забудову. На вільній від торгового центру ділянці до 2031-го має відбутися поява цілого мікрорайону – шестисекційної висотки, амбулаторії, дитячого садка (до якого входитимуть десять груп) та паркінгу (на п’ятсот автомобілів).

Фото: 8News

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.