Середа, 29 Травня, 2024

Одеський трамвай-галерея відкрив виставку знімків з часів Війни

Через декілька днів ми будемо святкувати Велике Свято – День Перемоги. Це, дійсно, величезна подія, яка дуже важлива і шанована для кожного розсудливого​​громадянина. Адже події того часу назавжди залишили слід в серцях кожної людини, і навіть через великий проміжок часу, вже молоде покоління відчуває біль за ті страшні дні, бої і смерті, які насичували ті Військові роки, пише odessa-future.com.ua.

Одеса була тим містом, яке взяло безпосередню і дуже активну участь в ході військових дій. Одеські герої і солдати всіма силами і ціною своїх власних життів відстоювали своє рідне місто. А самій Одесі було завдано великої шкоди фашистами. 

У сучасних реаліях в нашому місті цей День намагаються відзначати дуже урочисто, з вшануванням пам’яті всім загиблим, з покладанням квітів до меморіалу Вічного вогню на Алеї Слави, з поздоровленням ветеранів, що залишилися, зі святковими концертами і, звичайно, з розповідями підростаючому поколінню одеситів про ті страшні події і про великий подвиг їхніх прадідів. 

Нещодавно стало відомо, що знаменитий одеський трамвай-галерея відкриє святкову виставку військових фотографій, яку зможе відвідати і побачити унікальні кадри кожен бажаючий одесит. 

Детальніше про це в нашому сьогоднішньому матеріалі з посиланням на. 

7-го травня в салоні одеського трамвая-галереї відбулося відкриття нової фотовиставки, яке було приурочено з нагоди Великого Дня Перемоги.

Де шукати пересувний “музей”? 

У комунальному підприємстві “Одесміськелектротранс” оголосили, що вагон, який має бортовий номер 4012 здійснює роботу маршруту номер десять. 

Унікальна можливість 

Кожен бажаючий пасажир може побачити знімки, які зафіксували і відобразили практично кожен бій на одеських підступах і фотографії нашого міста, коли воно було вже звільнене. 

На наш погляд, слід висловити величезну подяку “Одесміськелектротрансу”, який організував такий чудовий і потрібний захід. Адже події тих років і таку пам’ятну і важливу Дату не можна забувати. Це потрібно пам’ятати і розповідати нашим дітям, щоб подібне ніколи не повторилося в реаліях сьогоднішнього дня. 

Ну, і звичайно, потрібно пам’ятати про тих, хто ціною своїх життів і здоров’я, боролися за нашу Перемогу і за мирне небо над нашими головами. Подвиг цих людей безцінний і вічний. І кожен з них по праву заслуговує на те, щоб носити високе і горде звання героя. 

На жаль, багатьох з них давно немає в живих і ми вже не можемо їм подякувати і привітати, але ми повинні пам’ятати про них. І дивлячись на очі молодих солдат, які дивляться на нас із зів’ялих і потріпаних часом фотографій, а їх погляд є для нас справжнім відображенням відваги і мужності, нам слід не забувати про те, що в будь-якій ситуації і при будь-яких обставинах потрібно залишатися людиною, добра пам’ять про яку згодом буде жити довго, зігріваючи душі і серця кожного, хто пам’ятає.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.