Неділя, 26 Травня, 2024

Як проходять останні дні життя «Вимпелу»

Скандально відоме кафе «Вимпел», що на Адміральському проспекті, сьогодні остаточно демонтували важкою технікою. Як проходив процес, і про реакцію власників закладу, читайте на Odessa-future.

Згідно з рішенням суду, сьогодні, 3 квітня о 6:00 ранку, важка техніка приступила до знесення незаконно розміщеного кафе-бару «Вимпел» на Адміральському проспекті. Весь день на об’єкті були присутні представники Виконавчої служби разом з робочою бригадою. За допомогою екскаватора і вантажних машин, вони розчищали територію від сміття та залишків будови.

Реакція власників закладу на цей раз була мирною. Увечері, напередодні дня демонтажу, представники господарів кафе виносили з приміщення меблі і склопакети. Вони пояснили позицію власника тим, що він змирився з прийнятим рішенням і хоче діяти законно.

Відзначимо, що це друга спроба знести кафе-бар «Вимпел». 29 березня співробітники Виконавчої служби разом з прокуратурою приїхали на об’єкт для здійснення рішення суду. Але підприємці перешкодили їм, чим спровокували конфліктну ситуацію. На місце прибули поліцейські. Власники заблокували роботу екскаваторів, посадивши дітей в ківш машини. Виконавча служба дала час власникам до 3 квітня, щоб ті звільнили приміщення.

Кафе-бар «Вимпел», що знаходиться біля однойменного кінотеатру, побудовано на ділянці комунальної власності. Крім того, на даний об’єкт немає відповідних документів. Будівля, розміром в 91 кв м, зареєстрована, як МАФ. Малі архітектурні форми – допоміжні об’єкти, покликані для декорування вулиць. У зв’язку з цим, суд постановив знести кафе. Дане рішення і підтвердила апеляція.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.