Субота, 25 Травня, 2024

Військове життя одеської Аркадії або як проживає заміноване узбережжя

Відвідування всіх одеських пляжів є забороненим. Для того, щоб убезпечити одеситів, там встановили застережні знаки.

У нашому матеріалі на odessa-future, з посиланням на Суспільне, ми розповімо про воєнне життя одеського заміновано багато узбережжя.

Справи одеських моржів

Деякі кафе на території пляжів відкриті, а люди ходять біля моря.

Дмитро Юркін очолює Одеський клуб моржів, і до війни він волів купатися в морі, незалежно від погоди та пори року.

Одесит зізнається, що з того моменту, як почалася повномасштабна війна, йому вдалося лише одного разу зустрітися з членами клубу. Адже зараз не можна, – територія пляжів замінована і купатися, звичайно ж, також заборонено.

За словами чоловіка, з військовослужбовцями сперечатися особливо не можна, але загалом вони хороші люди. І навіть під час крайньої зустрічі одеських моржів вони дозволили їм купатися, зізнаючись, що й самі цим займаються. Одесит припускає, що з відносно недавнього часу, до того, як було встановлено таблички, з’явилося нове розпорядження, внаслідок чого й настала повна заборона, про яку знають усі.

Популярність доставки

Щодо магазинів та закладів громадського харчування в одеській Аркадії, то більшість із них продовжують бути закритими. Кухар Дмитро Кусь належить до тих, хто продовжує працювати.

Він зізнається, що його заклад відкрився відразу після того, як почалася війна, і незважаючи на те, що відвідувачів не так багато, доставка користується чималим попитом. За словами одесита, багато людей на цьому етапі стали більше хвилюватися, ніж спочатку. Доставки йдуть значно краще, на відміну від реальних гостей. Адже люди намагаються зайвий раз не лишати власні домівки, але смачно поїсти полюбляють всі, тому доставки не втрачають актуальності.

Актуальний час

Після обіду Аркадія поповнюється значною кількістю людей.

Олександр Докучаєв (чоловік прибув до Одеси з Києва ще на самому початку війни), який також серед гуляючих, зазначає, що це досить виражений показник спокою у місті. Адже на початку березня Аркадія була набагато менш людною, а зараз народу набагато більше, а отже, тут людям спокійніше.

Одеситка Олена Піддубна зізнається, що намагається зберегти спокійне дитинство доньці. Тому приходить до моря, щоб дитина подихала морським повітрям.

За словами одеситки, зараз особливо важливо людям брати хоч щось від минулого життя. І їй, як мамі, необхідно дотримуватися балансу заради доньки. Тому вони, як і до війни, приходять сюди, щоби погуляти і подивитися на море.

Жінка зазначає, що до моря, звичайно, вони не підходять, – знають, що вся територія замінована.

Офіційні відомості

За словами Сергія Братчука, який є спікером Одеської військової адміністрації, одеське узбережжя заміновано від початку війни.

Майже на всіх пляжах є таблички, які попереджають про небезпеку.

Тому, як зазначає спікер, тим, хто хоче прогулятися біля моря, необхідно дотримуватися всіх розпоряджень і діяти суворо відповідно до них.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.