Четвер, 30 Травня, 2024

В Одесі пологовий будинок отримав нове обладнання

За сформованою традицією в Одесі провели благодійний дипломатичний різдвяний ярмарок ще 16 грудня 2018 року, метою якого був збір коштів на закупівлю спеціального обладнання, призначеного для медичних установ. В ході 8 такої ярмарки вдалося зібрати 250 тисяч 106 гривень. Відтак, 21 січня вже 2019 року дипломати з 26 країн разом з Генадієм Трухановим передали пологовому будинку №5 нове медичне обладнання. Детальніше розповість Odessa-future.com.

Генеральні консули 26 різних країн в Одесі на чолі з міським головою Геннадієм Трухановим передали пологовому будинку №5 два сучасних фетальних монітори для жінок, за їх допомогою можна досконально досліджувати поступовий розвиток плоду внутрішньоутробно. Також був переданий дозатор для харчування та медпрепаратів для новонароджених, а ще спеціальний холодильник для того, щоб зберігати лікарські засоби.

«Останні 4 роки ми приділяємо величезну увагу медичним установам міста: створення комфортних і безпечних умов, підвищенню якості послуг. Я вдячний дипломатичному корпусу, акредитованому в Одесі. Він завжди поруч з нами і вносить величезний внесок в розвиток майбутнього України — наших дітей», — повідомив Геннадій Труханов.

Також мер міста зазначив: «У нас в Одесі вже давно не існує різниці між народною і офіційною дипломатією. І це свідчення великої поваги до Одеси і України в цілому. А спільні зусилля, між дипломатами, міською владою та медиками системи охорони здоров’я, дозволять створити всі умови для якісного медичного обслуговування молодих мам і новонароджених».

Крім того, Генадій Труханов нагадав, що місто утримує позиції мільйонника. Відповідно демографічне питання, питання народжуваності маленьких одеситів повинне бути на особливому рахунку та контролі у міської влади.

Цікаво, що за програмою «Здоров’я» за 2017 рік пологовий будинок №5 отримав обладнання на загальну суму більш ніж 2 мільйони 700 тисяч гривень.

«Завдяки увазі до нашого пологового будинку і до міської медицини в цілому, у нас виживаність новонароджених, які з’явилися на світ з вагою 500 гр, підвищилася до 80%», — зазначив головний лікар пологового будинку, Віталій Гордєєв.

Також цікаво, що в результаті такого роду благодійної діяльності, з 2011 року в Одесі на медичне обладнання зібрали приблизно 1 мільйон 16 тисяч гривень.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.