Середа, 19 Червня, 2024

Головні критерії вибору варильної поверхні

Оснащення кухні побутовою технікою — це процес відповідальний і цікавий. Чи завжди потрібно купувати стаціонарну газову/електричну плиту з духовкою? Зовсім ні. Наприклад, якщо вже є гарна духова шафа, додаткова не потрібна. У цьому разі краще придбати варильну поверхню. Або ж коли йдеться про облаштування малогабаритної кухні, і потрібно раціонально використовувати кожен сантиметр площі, компактна та мобільна варильна поверхня стане в пригоді. Тому варто поговорити про основні критерії вибору цього приладу. 

Тип живлення

За типом живлення побутова техніка поділяється на три основні різновиди:

  1. електричні;
  2. газові;
  3. комбіновані.

Вибір залежить насамперед від доступного типу живлення. Якщо до оселі підведено газ, то саме газові варильні поверхні стануть вигідним варіантом. Особливо зараз, коли немає впевненості в стабільній наявності електроенергії. Або ж можна вибрати комбіновану модель, яка здатна працювати як від електрики, так і від газу. Такий вибір дає певну гарантію, що завжди буде можливість забезпечити себе та свою сім’ю гарячою їжею. Якщо ж газ недоступний, то зверніть увагу на електричні чи індукційні панелі.

Газові поверхні

Є моделі, оснащені спеціальними форсунками для під’єднання балона. Тому, якщо цікавить саме такий варіант подачі живлення, варто обов’язково звернути увагу на цей параметр. Газові варильні поверхні зручні у використанні та можуть використовуватися в оселях, не підключених до комунікацій (балонний газ). Серед додаткових функцій може бути газ-контроль та електричний підпал. Серед недоліків таких приладів можна виділити наявність відкритого вогню та достатньо низький ККД.

Електричні варильні панелі

Нагрівання відбувається через потужний ТЕН, закритий склокерамічною плитою. Завдяки плоскій конструкції, прилад має сучасний естетичний вигляд і легко піддається очищенню. Управління такими панелями здебільшого сенсорне, серед додаткових функцій може бути таймер вимкнення, блокування та декілька режимів потужності.

Індукційні плити

Головною перевагою таких приладів є спеціальна технологія, яка дає змогу уникнути нагрівання робочої поверхні. Єдине, що потрібно враховувати перед придбанням індукційної моделі, так це необхідність купівлі спеціального посуду, виготовленого з магнітного металу з ідеально рівним дном. Купити електричну побутову техніку для кухні та дому з гарантією якості можна в магазині Алло.юа в Одесі.

Комбіновані варильні поверхні

Найчастіше це прилади з двома електричними та двома газовими конфорками. Наприклад, якщо оселя не має підключення до газу, то можна користуватися електрикою. А у випадку відключень електроенергії — використовувати газовий балон. Під час вибору моделі слід завжди враховувати індивідуальні потреби та комунікаційні можливості. Це допоможе купити саме той пристрій, який зробить процес приготування їжі максимально зручним і легким.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.