Середа, 17 Липня, 2024

Питання по забудові Французького бульвару на порядку денному

Сьогодні відбулася сесія Одеської міської ради, де на порядку денному стояло питання по забудові і здачі в оренду ділянок дороги поблизу Французького бульвару. Детальніше про це читайте на Odessa-future.

На черговій сесії Одеської міської ради, 20 березня, депутати прийняли ряд рішень, які стосуються здачі в оренду ділянок уздовж Французького бульвару. Навколо цього питання вже не перший день піднято галас в середовищі активістів, адже, перейде в руки нового власника, Французький бульвар ризикує бути забудований висотними приміщеннями. Адже орендарями є компанії-забудовники, який побудував в Одесі масу висотних будівель. Той факт, що Французький бульвар стане винятком, вкрай малоймовірний.
Напередодні засідання міської ради деякі депутати пропонували зняти питання по Французький бульвар з Порядок денний. Депутати посилалися на те, що компанія, яка займалася будівництвом житлового масиву «Райдужний» і нинішньої висотної Аркадії, не викликає довіри і авторитету, і може знищити знаменну вулицю Одеси. Під загрозою також знаходиться відомий Одеський завод шампанських вин, що розташований за адресою Французький бульвар, 36. А вся справа в тому, що компанії-забудовники отримали дозвіл на обслуговування і використання Складовської приміщень, що належать заводу. Використання, звичайно ж, НЕ має на увазі забудову, але все ж, для чого компанії-забудовника склади заводу, залишається інтригою.
Історики та краєзнавці побоюються, що після забудови, Французький бульвар втратить свою історичну і культурну цінність. В руки компаній-забудовників передадуть ділянки Заводу шампанських вин, санаторію «Молдова», ділянка біля театру музкомедії, під стадіоном «Динамо», і ще кілька ділянок на термін від 5 до 20 років.
Циктор Ольга

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.