Середа, 19 Червня, 2024

Село Корсунці налаштоване на будівництво церкви

У Корсунцях триває обговорення питання будівництва в селі церкви. В цьому процесі беруть участь представники місцевої влади. Далі на

Спочатку громадські слухання

Початок громадських слухань відбувся 19 листопада. Протягом зборів було обрано місце для майбутнього храму, розглянуто детальний план території, де буде розміщено церкви, що планують освятити на честь Віри, Надії, Любові та матері їх Софії. Також було дано стратегічну та екологічну оцінки проєкту. 

Розробники майбутньої будови розповіли присутнім про свої плани щодо розміщення культової будови. Також, за задумом проєктувальників, біля основної будівлі буде зроблено захисне озеленення території та будуть укріплені схили. Туди планують підвести інженерні комунікації, у тому числі, централізоване водопостачання та водовідведення. 

Не будуть забуті відвідувачі церкви. Для них обладнають місце для відпочинку,  дитячий майданчик, квітники, стоянку для автівок. 

За словами голови сільради Корсунців, зауваження та пропозиції щодо проєкту мають бути поданими не пізніше 4 грудня поточного року, після чого, відповідно до інструкцій, проєкт буде винесено на обговорення архітектурно-містобудівної ради та для подальшого затвердження на сесії Красносільської сільської ради.

Останнього часу село Корсунці стало своєрідним заручником негативних явищ, що відбуваються у суспільстві. Так, нещодавно, жителі села позбулися своєї бібліотеки, яка існувала понад 100 років. Цей акт, який важко назвати гуманним, став причиною так званої оптимізацією витрат на бібліотечне господарство. Тепер жителі Корсунців, які захочуть почитати щось таке, чого немає в Інтернеті, мають збиратись у доволі далеку путь до сусідньої Красносілки, яка знаходиться у п’яти кілометрах від Корсунців, якщо зрізати шлях через цвинтар. 

З розробкою проєкту нової церкви у жителів Корсунціів з’явиться надія на те, що в село повернеться світ знань, адже часто при православних церквах існують бібліотеки: так було за давніх часів, та, мабуть, ця традиція не згине. І, можливо, що православний храм, що планують збудувати, стане не тільки культовим місцем села, а й центром, де будуть підвищувати свій духовний та культурний рівень мешканці сіл, що знаходяться неподалік, а саме – Ілічанки, Кубанки, Павлинки та інших, де мешкають понад 12 тисяч жителів.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.