Середа, 29 Травня, 2024

Господар Марістелли займеться реконструкцією багаторівневого паркінгу на Фонтані

Власники трирівневого паркування, а також тенісних кортів на Великому Фонтані (10 станція) збираються провести їх реконструкцію.

У міському архітектурному департаменті одразу п’ять фірм (що були засновані одеським бізнесменом В’ячеславом Круком) отримали пакет містобудівних умов. Відповідно до документації, споруда поповнилася трьома антресольними поверхами, проте висота будівлі не збільшуватиметься.

Докладніше про це у нашому сьогоднішньому матеріалі на odessa-future.com.ua., з посиланням на 8News.

Декілька організацій – один засновник

Пакет містобудівних умов отримали організації в особі “Прибуткового бізнеса”, “Грошовоі справи”, “Капітала Фонтану” та “Робі Гроші”. Місцем їх реєстрації є та сама адреса, за якою розташований паркінг.

Відповідно до даних однієї з аналітичних систем, усі дані фірми були засновані відомим одеським бізнесменом В’ячеславом Круком. Кожна компанія спеціалізується на оренді нерухомих об’єктів.

Спочатку все було зовсім інакше

Спочатку, коли відбувалося будівництво цього паркінгу, весь обсяг робіт був замовлений іншою компанією цього бізнесмена – “Інто-Саною” (медичним будинком).

На той момент йшлося про те, щоб побудувати трирівневий паркінг, а також криті тенісні корти та громадську вбиральню. Зараз же в плани Крука входить облаштування ще трьох поверхів з нежитловими приміщеннями за антресольним типом. Це все буде зроблено за допомогою перепланування.Поки що не зовсім зрозуміло, яким чином процес реконструкції вплине на велопішохідну естакаду, що знаходиться поряд із паркінгом. Адже стик, який утворений цими двома об’єктами, відрізняється регулярним просіданням ґрунту з плиткою.

Нагадуємо, велопішохідна естакада на Фонтані почала будуватися ще 2018-го, проте вже 2019-го весь процес робіт було припинено.

Справа в тому, що в ході будівництва паркінгу на території схилу було виявлено зсув, внаслідок чого необхідно було розпочинати переробку проекту, а естакада при цьому була викривлена. У результаті, проведення робіт подорожчало на сорок три мільйони гривень і коштувало Одесі сімдесят чотири мільйони гривень. На реалізацію всього обсягу берегоукріплювальних робіт було додатково витрачено ще двадцять чотири мільйони гривень.

Зазначимо, що наприкінці літа поточного року стало відомо про те, що поряд із згаданою естакадою на зеленій зоні планується розміщення триповерхового котеджу та басейну. Ця споруда фактично є індивідуальним житловим будинком.

Відомості щодо цього містить відповідний “будівельний” Єдиний реєстр.

Згідно із даними вказаного реєстру, пакет містобудівних умов щодо цього об’єкту отримала громадянка Фортуна Л., яка попередньо купила землю спеціально для будівництва вищезгаданого котеджу.

Проте, виходячи з положень відповідного договору купівлі-продажу, вона є власником лише половини земельної ділянки, площа якої становить менше за гектар.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.