Субота, 15 Червня, 2024

Небезпечний маршрут або як в одній з одеських маршруток “працює” професіонал

Один з найбільш затребуваних в нашому місті маршрут, а саме номер 121, за минулий тиждень “відзначився” особливим “комфортом і безпекою” пересування. Тепер одесити перш ніж, скористатися маршрутним таксі під цим номером, попереджають один одного про можливі наслідки, пише odessa-future.com.ua.

Про цю історію нам розповіли кілька одеситів, які одними з перших відчули на собі “принадність” поїздки.

Випадок номер 1

Так, одеситка Наталія Михайлівна розповідає, що у вівторок, 15 грудня, вона, як завжди, їхала на роботу, і навіть не підозрювала, чим закінчиться звичайна поїздка в звичайній маршрутці.

“Я би не сказала, що транспорт був переповнений, та й їхала я зовсім недовго, але коли я вийшла, то не виявила при собі телефону, який я тільки нещодавно взяла в розстрочку. Я відразу зрозуміла, що в маршрутці мене обікрали, тому що в транспорт я точно заходила із ним “, – розповідає жінка.

Випадок номер 2

Інша одеситка, Ірина Вікторівна повідомляє, що вона теж їхала у справах, але коли прийшов час розраховуватися, при ній не знайшлося гаманця.

“Було так соромно-час розраховуватися за проїзд, а у мене сумка відкрита, гаманця немає, а я не знаю, що робити. Стала по кишенях шукати залишки грошей, і врешті-решт,     “назбирала” тільки 5 гривень. Було дуже неприємно, але добре, що телефон я всю поїздку тримала в руках, а в гаманці, крім грошей, не було документів “, – говорить Ірина.

Випадок номер 3

Ну, а більше всіх, мабуть, не пощастило одеситу Олександру Миколайовичу.

“Я з цієї злощасної маршрутки вийшов і без гаманця, і без телефону. І головне, коли він встиг це зробити і як, я зрозуміти не можу! І на моє” єврейське щастя “в гаманці були всі банківські карти і ще водійські права. Справа в тому, що зараз моя машина на ремонті, і я вирішив “проїхатися” в маршрутці. Тепер активно займаюся відновленням прав і банківських карт “, – розповідає одесит.

“Без галасу і пилу”

Крім цього, всі люди відзначають, що злодій “працює”, дійсно, як “професіонал”, адже жоден з потерпілих не відчув, коли з кишені або сумки зловмисник діставав майно.

Крім цього, зазначимо, що ми спілкувалися лише з трьома постраждалими, але, насправді, іх набагато більше.

“2 моїх знайомих на цьому ж маршруті минулого тижня” попрощалися” зі своїми телефонами”, – повідомляє Наталія Михайлівна.

“Ви такі не самі”

А Ірина Вікторівна стверджує, що з боку її сусідів теж стали надходити скарги.

“Коли зі мною сталася ця неприємна ситуація, я стала активно попереджати всіх своїх близьких, знайомих і друзів. Так ось з’ясувалося, що я така не одна, і за весь минулий тиждень тільки в нашому під’їзді набралося 5 потерпілих”, – розповідає жінка.

“Країна повинна знати своїх героїв в обличчя”

Відзначимо, що зовнішність злодія поки також встановити не вдалося.

“Коли я не знайшла у себе гаманця, я чесно зізналася водієві, що, здається, мене обікрали, на що я почула відповідь:” Що, і Вас теж ?! “. І я відразу зрозуміла, що я не перша. Але, за словами, водія, він не може не пустити злодія в транспорт, так як він не знає його” в обличчя” і жодному з постраждалих також не вдалося побачити злочинця або сфотографувати його. Крім цього, водій повідомив, що така надмірна злочинна активність на цьому маршруті стала проявлятися саме минулого тижня “, – говорить Ірина Вікторівна.

Так що, закликаємо всіх одеситів бути обережними і під час поїздок намагатися тримати свої сумки, телефони та інші цінності в полі свого зору або просто в руках.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.