Вівторок, 28 Травня, 2024

Колишній одеський вафельний цех активно забудовується сумнівними апартаментами

В центральній частині міста почалося проведення масштабного будівництва, в результаті якого планується отримати висотний комплекс апартаментів, де також будуть торгові приміщення і підземний паркінг, пише odessa-future.com.ua.

Детальніше про це в нашому сьогоднішньому матеріалі з посиланням на dumskaya.net

Сумнівні дані 

Проектною комерційною назвою житлового комплексу є “Salve”. А зведення споруди планується закінчити до закінчення 2022-ого. 

На всіх електронних майданчиках, де можна придбати об’єкти нерухомості, територія зазначених квадратних метрів представлена, як квартирні об’єкти. Однак територія самоі земельної ділянки передбачена, щоб зводити там і здійснювати обслуговування будівель з таким призначенням, як ринкова інфраструктура. Тобто, це: адміністративні будівлі, офісні центри і так далі. Отримання дозволу на проведення будівельних робіт було проведено ще в серпні минулого року. 

Видача містобудівних умов і обмежень на проведення забудови території пройшла в листопаді 2019-того. 

Обов’язкова процедура

Розташування будівельного майданчика знаходиться на центральному історичному ареалі, що є в розпорядженні комплексноі охоронноі зони в історичному центрі Одеси. Відповідно до градумов, процедуру за погодженням проектних рішень потрібно проводити з обов’язковою участю органів, які займаються питаннями з охорони культурно-спадкових об’єктів.

Градумови вказують, що з урахуванням того, що на території суміжних земельних ділянок розміщується малоповерхова житлова забудова, до того, як почати проектування, потрібно пройти процедуру отримання висновку з приводу того, як впливає об’єкт, щодо якого буде проводитися проектування , на стан навколишньоі забудови, включаючи її інсоляціонні умови. 

Справедливо зазначити, що споруду буде зведено на території, де колись розташовувався вафельний цех, власником якого була Одеська кондитерська фабрика. Недалеко проходить будівництво ще однієї висотки. І мешканці скаржаться, що зведення новобудови відбувається з порушенням обмежень по поверховості, що впливає на інсоляціонний аспект в їх приміщеннях. Так що цілком ймовірно, що коли завершиться процес будівництва, у малоповерхових будинків є шанс опинитися на території бетонного колодязя, який не буде забезпечувати їм доступ сонячного світла. 

Також деякі дані свідчать про те, що підземна зона, на якій проходить будівельний процес має катакомби. 

У ролі замовника будівельних робіт виступило Товариство з обмеженою відповідальністю, яке називається “Південною фінансово-будівельною компанією”. 

Генеральним підрядником є ​​приватне підприємство, яке має статутний капітал розміром три з половиною тисячі у гривневому еквіваленті. Місце проживання засновника і директора цієї організації зареєстровано на окупованій кримській території. 

Фото: dumskaya.net

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.