Середа, 29 Травня, 2024

“Даєш лижню!”: в одеській Отраді з’явиться гірськолижна траса

Одеса є туристичним містом, яке відоме своєю унікальною культурою, архітектурою, гумором, людьми, і, звичайно ж, морем.  Клімат нашої місцевості також є неповторним, насолодитися яким і переконатися в цьому приїжджають тисячі туристів і гостей міста, пише odessa-future.com.ua.

Тривале літо і тепло, приголомшливо-ніжна осінь, досить “м’які” зими, -все цим може порадувати туристів Одеси.

Наше місто відоме своїми численними пляжами, парками, скверами та алеями.

А ось за справжньою зимою, і, звичайно ж, зимовими видами спорту одесити, як правило, їдуть в інші регіони нашої країни і на закордонні курорти.

Але недавно стало відомо про те, що тепер одесити і гості міста зможуть насолоджуватися катанням на лижах на своєму власному гірськолижному курорті!  Детальніше про це в нашому сьогоднішньому матеріалі з посиланням на dumskaya.net.

Ось так поворот!

Наступна зима порадує одеситів відкриттям нового гірськолижного курорту “Отрада”.

Гірськолижна траса буде починатися на Французькому бульварі і йти вона буде до берегових бун місцевих пляжів, деякі з яких будуть переобладнані для стрибків з трамплінів.  Там, де буде перетинатися лижна дорога і знаменита Траса здоров’я, буде обладнана підземна розв’язка на два рівня.

Без втрат не обійдеться

Заради будівництва гірськолижної траси потрібно буде зробити вирубку приблизно 150-ти дерев.

Але одеські чиновники запевняють, що під час будівництва всі дерева вдасться зберегти і вирубку проводити не доведеться.

Чи не перша спроба

Краєзнавці відзначають, що організувати гірськолижний курорт в нашому місті намагалися ще з 1961-го року.

У той час навіть пройшло спорудження гірськолижного підйомника.

Але всеосяжний дефіцит став причиною того, що його так і не змогли спорядити кріслами, тому з ситуації довелося виходити за допомогою імпровізації.  На легендарній одеській “Январці” (заводі Січневого повстання), який в той час протягом багатьох років займався виробництвом танків НИ-1, в конверсійному порядку було налагоджено виробництво унікальних бронекабін.  В результаті підйомник став канатною дорогою, яка збереглася до наших днів.

Куди ж селитися туристам?  І де братимемо сніг?

Організація гірськолижного курорту однозначно стане ще одним туристичним місцем Одеси і її візитною карткою.  Спеціально для туристів буде вироблено будівництво багатоповерхових готелів і ресторанів, буде проходити організація масових змагань і лавинні сходи.

Якщо ж одеський клімат все-таки дасть про себе знати і снігу в нашому місті не виявиться, на такий випадок плануються завезення морем снігу з Туреччини і Китаю, звичайно, із забезпеченням усіх належних умов для збереження снігу в належному стані.

Гірськолижний курорт стане для Одеси справжньою сенсацією і чимось по-справжньому особливим і унікальним.  Буде дуже цікаво подивитися на поєднання одеської атмосфери і моря з невластивими для нашої місцевості розвагами і курортом.  Але, як відомо, все тече-все змінюється.  І наше місто не виключення.  Головне, щоб з кожним таким нововведенням і зміною Одеса остаточно не втратила свою атмосферу, дух, культуру, настрій, унікальність і характер.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.